SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 126m2 VO AERODROM

ЦЕНА: 1150 €

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 126m2 VO AERODROM


IMPULS AGENCIJA prodava deloven prostor od 126m2 vo Tri Biseri na prv kat.
Odnosno 86m2 +40m2,so dve kupatila.
So prekrasen pogled kon parkot
Pogoden za ordinacii,kancelarii i sl.
CENA 1150e,
Kontakt Jovanka 077 740 024
Shifra 2882Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
16.04.2018

ЦЕНА: 1150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
16.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка