Сите продавници

ВИП продавница

Impuls Agencija

\\\"Импулс агенција\\\" Ваш сигурен партнер од доверба \r\n\r\nwww.impuls.com.mk
Импулс постои повеќе од 20 години и успешно работи на пазарот со недвижен имот. Долгогодишното наше искуство не прави лидери во областа во која работиме. Доказ за тоа е големиот број на лојални клиенти кои во нас препознаа сигурен партнер за соработка.
Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Dimitrie Chupovski 10/12
Скопје ,
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
67m2 NOV VSELIV STAN VO KAPISHTEC

IMPULS AGENCIJA prodava stan od 67m2 vo Kapishtec vo blizina na Ribiniot Restorant.
Nova zgrada vednash vseliv stan na 1 kat od vkupno 3 so potkrovje.
Stanot raspolaga so golem dneven prostor kon...

Цена:1.050 €

   

Објавен на: 30.05.2018
HALA VO KRUSHEVO

IMPULS AGENCIJA prodava proizvodstvena hala vo Krushevo so povrshina od 1850 eur. Na plac so povrshina od 7 500 m2, administrativen del od 250 m2.
Po cena od 680 000 eur.
Kontakt telefon Dejan ...

Цена:680.000 €

   

Објавен на: 26.04.2018
TROSOBEN STAN VO KARPOSH 52 000 EUR

IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Karposh 4 sproti City Mall. Stanot e so povrshina od 60 m2, na 3 kat od 4 bez lift voena zgrada. Se prodava prazen samo so vgradenite elementi i aparati vo ...

Цена:52.000 ден.

   

Објавен на: 26.04.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar, Debar Maalo vo blizina na Kino Karposh. Stanot e so povrshina od 65m2, na prv kat so lift. Raspolaga so dnevna soba banja, i dve zasebni kancela...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 26.04.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR- KAPISHTEC

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar, Kapishtec sproti Zebra . So povrshina od 50m2 na prv kat, otvoren prostor priklucen kon parno i obezbedenn parking prostor. Cena za naem iznesuv...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 26.04.2018
DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH CITY GARDEN

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Karposh 3 - City Garden. Stanot e so povrshina od 107 m2 na prv kat so dva lifta. Priklucen kon gradsko parno , so prostrana dnevna soba, i otvorena ku...

Цена:700 €

   

Објавен на: 25.04.2018
DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM 46 000 EUR

IMPULS AGENCIJA prodava prostran dvosoben stan vo Aerodrom, Nova Zeleznicka. Stanot e so povrshina od 61m2, na 2 kat bez lift. raspolaga so prostrana dnevna soba so otvorena kujna i trpezarija, edn...

Цена:46.000 €

   

Објавен на: 25.04.2018
LUX TROSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva luksuzen ureden stan vo Centar, Debar Maalo. So povrshina od 101m2 kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Stanot raspolaga so prostrana dnevna soba , otvorena kujna so...

Цена:850 ден.

   

Објавен на: 25.04.2018
DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben luksuzen stan vo Centar, Debar Maalo. Stanot e so povrshina od 52m2, so golema dnevna soba, otvorena kujna i spalna soba. Kompletno moderno opremen stan so mebel ...

Цена:450 ден.

   

Објавен на: 24.04.2018
MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR, MR JACK

IMPULS AGENCIJA iznajmuva ultra moderen stan vo strog Centar, gradski zid vo blizina na Mr Jack. Stanot e so povrshina od 90 m2, na 2 kat so lift. Kompletno opremen so mebel i bela tehnika, so pros...

Цена:700 €

   

Објавен на: 24.04.2018
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar, Debar Maalo. Stanot e so povrshina od 65m2, na prvi kat so lift vo relativno nova zgrada-gradba 2006. Se iznajmuva prazen pogoden za domuvanje i...

Цена:300 €

   

Објавен на: 24.04.2018
MODEREN STAN POD PADINITE NA VODNO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben moderno i luksuzno opremen stan vo Centr- Vodno. Stanot e so povrshina od 125 m2, na 3 kat so lift so sopstveno parking mesto i podrumski prostor. Se iznajmuva ko...

Цена:650 €

   

Објавен на: 24.04.2018
NOV DVOSOBEN STAN VO AERODRO, AMERICAN

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan- nova gradba vo Aerodrom, sproti American College. Stanot e so povrshina od 36m2 na 4 kat so lift. Se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Ra...

Цена:200 €

   

Објавен на: 24.04.2018
TROSOBEN STAN VO CENTAR-UNIVERZITET

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar- vo blizina na univerzalna . Kompletno i moderno ureden stan so povrshina od 75m2, na prv kat priklucen kon gradsko parno i obezbedeno parking mest...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 23.04.2018
MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR-UNIVERZITET

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar- vo blizina na univerzalna . Kompletno i moderno ureden stan so povrshina od 75m2, na prv kat priklucen kon gradsko parno i obezbedeno parking mest...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 23.04.2018
67m2 NA RUZVELTOVA,CENTAR

IMPULS AGENCIJA prodava stan na Ruzveltova vo postara zgrada no dobro odrzuvana.
Stanot e so povrshina od 67m2 +12m2 podrum na 1/5 so lift.
So otvorena dnevna kon kujna i izlez kon terasa,dve spa...

Цена:73.000 €

   

Објавен на: 20.04.2018
TROSOBEN STAN VO CENTAR, MADZAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben nov stan vo Centar, Madzar Maalo. So povrshina od 61m2 na 4 kat so lift, stanot se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. So prostrana dnevna otvore...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM, TOBAKO2

IMPULS AGENCIJA prodava nov trosoben stan vo Aerodrom, Tobako2. Nova gradba 2013 ( Dabar Inzinering) , so povrshina od 62 m2 na 3 kat so lift, istocna orientacija. Stanot raspolaga so dnevna soba o...

Цена:62.500 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 100m2

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА изнајмува луксузно наместен дуплекс стан со стил на планинска куќа.
Се наоѓа на главната раскрсница помеѓу населбите Н.Лисиче и Аеродром,
спроти нови парк Јане Сандански.
Сместе...

Цена:370 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
MODEREN STAN VO KOZLE 120M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva moderen stan/ sprat od kukja vo Kozle. Stanot e so povrshina od 120m2, na prizemje kompletno i moderno ureden. Raspolaga so golema otvorena dnevna soba so prostrana kujna...

Цена:450 €

   

Објавен на: 19.04.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка