DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

ЦЕНА: 300 мкд

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO


IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar, Debar Maalo vo blizina na Kino Karposh. Stanot e so povrshina od 65m2, na prv kat so lift. Raspolaga so dnevna soba banja, i dve zasebni kancelarii. Po cena od 300 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2907Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.04.2018

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка