Сите продавници

ВИП продавница

Impuls Agencija

\\\"Импулс агенција\\\" Ваш сигурен партнер од доверба \r\n\r\nwww.impuls.com.mk
Импулс постои повеќе од 20 години и успешно работи на пазарот со недвижен имот. Долгогодишното наше искуство не прави лидери во областа во која работиме. Доказ за тоа е големиот број на лојални клиенти кои во нас препознаа сигурен партнер за соработка.
Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Dimitrie Chupovski 10/12
Скопје ,
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR , KLINIKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar vo blizina na klinicki centar. Stanot e so povrshina od 50m2, na 5 kat so lift vo nova zgrada, gradba 2018 godina. Se iznajmuva kompletno opr...

Цена:300 €

   

Објавен на: 23.03.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, PLOSHTAD

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar, vo neposredna blizina na ploshtad. Prostorot e so povrshina od 80m2 na1 kat. Se iznajmuva prazen so cajna kujna, otvoren sisten i so edna pomala...

Цена:450 €

   

Објавен на: 19.03.2018
NOV LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar na 50ta divizija. Vo nova zgrada, do sega ne e vseluvan so povrshina od 50m2, na 4 kat so lift, kompletno i luksuzno opremen so golema dnevna soba ...

Цена:550 ден.

   

Објавен на: 19.03.2018
TROSOBEN MODEREN STAN VO CENTAR, KATOLICKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Cenatar, vo blizina na Katolicka crkva. So povrshina od 73m2, lociran na 4 kat od 6 so lift, stanot se iznajmuva kompletno i modrno ureden so mebel i bela...

Цена:73 €

   

Објавен на: 19.03.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MBPR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kompletno nov i nekoristen reprezentativen deloven prostor vo strog
Centar karshi Josip Broz gimnazija. Delovniot prostor e 365m2,
otvoren okeanski sistem + 9 zasebni...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 16.03.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, POZADI RAMSTOR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar pozadi Ramstor. So povrshina od 300 do 382 m2 na prizemje, zavisno od potrebata na klientot. Moznost i za otvoren okeanski sistem. Prostorot e no...

Цена:55 €

   

Објавен на: 15.03.2018
TROSOBEN MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Taftalidze do OU Komenski.So povrshina od 85m2, na treti kat , istiot se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. So golema dnevna soba, kujna...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 15.03.2018
DVOSOBEN STAN VO CENTAR, MONTENEGRO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Centar , Montenegro. Kompletno opremen so mebel i bela tehnika na 2ri kat so povrshina od 50m2. Stanot raspolaga so golema dnevna soba, otvorena kujna i ...

Цена:350 €

   

Објавен на: 15.03.2018
DVOSOBEN MODEREN STAN VO CENTAR, KATOLICKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben moderno ureden stan vo Centar , kaj Katolicka. Stanot e so povrshina od 51m2, na 2 ri kat so lift . Stanot se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika,...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 15.03.2018
DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, GIMNAZIJA NOVA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Taftalidze do Nova gimnazija. Stanot e so povrshina od 45m2, na 2 kat vo individualna stambena zgrada. Kompletno opremen so mebel i bela tehnika, stanot ...

Цена:250 €

   

Објавен на: 14.03.2018
TROSOBEN STAN VO AERODROM, ELENA LUKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Aerodrom vo nova zgrada. Stanot e so povrshina od 58m2, na 2ri kat so liftt istiot se iznajmuva kompletno opremen so nov mebel i bela tehnika. So prostran...

Цена:300 €

   

Објавен на: 13.03.2018
TROSOBEN PRAZEN STAN VO KOZLE

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben prazen stan vo Kozle. Smesten vo nova zgrada, na 2 od 3 kata so lift, stanot raspolaga so povrshina od 60m2. golema dnevna soba so trpezarija i otvorena- opremena...

Цена:200 €

   

Објавен на: 12.03.2018
TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo strog Centar na ul. Makedonija. So povrshina od 88m2, kompletno opremen so mebel i bela tehnika, stanot raspolaga so golema dnevna soba, otvorena kujna i...

Цена:400 €

   

Објавен на: 12.03.2018
LUKSUZNA VILA NA VODNO, KOCO RACIN

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издаваме ексклузивна целосно опремена куќа на Водно над училиштето Кочо Рацин.
Куќата има 200м2 на два спрата и 100м2 двор.
Куќата се наоѓа на одлична локација.
Има пространа и с...

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 12.03.2018
TROSOBEN STAN VO CENTAR, VERO JaMBO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar, naselba Prolet vo blizina na Vero Jumbo. Stanot e so povrshina od 60m2, na 3 kat so lift istiot se iznajmuva kompletno opremen. Raspolaga so golem...

Цена:245 ден.

   

Објавен на: 12.03.2018
LUX DVOSOBEN STAN VO AERODROM, MICURIN

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Aerodrom, Micurin vo blizina na zeleznickata stanica. Kompletno i luksuzno opremen stan so povrshina od 56m2. So golema dnevna sova so otvorena kujna, ban...

Цена:300 €

   

Објавен на: 08.03.2018
MAGACINSKI PROSTOR VO VIZBEGOVO

VIZBEGOVO.
DVORNO MESTO 2300 M2
MAGACIN 700M2
KANCELARIJA 50 M2

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 08.03.2018
NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo. Smesten vo nova zgrada so povrshina od 43m2 na 1 kat. Stanot se iznajmuva prazen samo so elementi vo kujnata. Pogoden za domuvanje ili kako d...

Цена:230 €

   

Објавен на: 08.03.2018
DELOVEN PROSTOR KAJ GRCKA AMBASADA, 300M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor kaj grcka abasada. So povrshina od 300m2, postaven na 1vi kat delovniot prostor raspolaga so 7 zasebni kancelarii site kompletno opremeni so kancelariski ...

Цена:10 €

   

Објавен на: 08.03.2018
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNJANSKA

IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Centar, ul Vodnjanska. Na treti kat so lift, stanot raspolaga so 65m2 plus 4m2 terasa, vo cij sostav vleguvaat dnevna, otvorena kujna i dve spalni sobi. Sta...

Цена:1.250 €

   

Објавен на: 02.03.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка