TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR

ЦЕНА: 300 €

TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR


IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar, Debar Maalo. Stanot e so povrshina od 65m2, na prvi kat so lift vo relativno nova zgrada-gradba 2006. Se iznajmuva prazen pogoden za domuvanje ili kancelariski prostor. Cena za naem iznesuva 300 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2900Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка