LUX TROSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

ЦЕНА: 850 мкд

LUX TROSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO


IMPULS AGENCIJA iznajmuva luksuzen ureden stan vo Centar, Debar Maalo. So povrshina od 101m2 kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Stanot raspolaga so prostrana dnevna soba , otvorena kujna so trpezariski del, dve banji i dve spalni sobi. Sloboden za naem od25.05.2018. Stanot se iznajmuva po cena od 850 eur.Kontakt telefon Dejan 075 424 130Shifra 2903Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018

ЦЕНА: 850 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка