TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM, TOBAKO2

ЦЕНА: 62500 мкд

TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM, TOBAKO2


IMPULS AGENCIJA prodava nov trosoben stan vo Aerodrom, Tobako2. Nova gradba 2013 ( Dabar Inzinering) , so povrshina od 62 m2 na 3 kat so lift, istocna orientacija. Stanot raspolaga so dnevna soba otvorena kujna (delumno opremena ) , kako i dve spalni sobi. So stanot sleduva i garazno mesto od 18m2. Cena za stanot iznesuva 62 500 eur.
Kontakt telefon Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 2892Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018

ЦЕНА: 62500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка