NOV DVOSOBEN STAN VO AERODRO, AMERICAN

ЦЕНА: 200 €

NOV DVOSOBEN STAN VO AERODRO, AMERICAN


IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben stan- nova gradba vo Aerodrom, sproti American College. Stanot e so povrshina od 36m2 na 4 kat so lift. Se iznajmuva kompletno opremen so mebel i bela tehnika. Raspolaga so dnevna soba, otvorena kujna i posebna spalna soba. Cena za naem iznesuva 200 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2898Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка