67m2 NA RUZVELTOVA,CENTAR

ЦЕНА: 73000 €

67m2 NA RUZVELTOVA,CENTAR


IMPULS AGENCIJA prodava stan na Ruzveltova vo postara zgrada no dobro odrzuvana.
Stanot e so povrshina od 67m2 +12m2 podrum na 1/5 so lift.
So otvorena dnevna kon kujna i izlez kon terasa,dve spalni sobi so garderober,ostava i kupatilo.
Kompletno renoviran so nov mebel.
CENA 73.000e so parking
Kontakt Jovanka 077 740 024
Shifra 2895Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.04.2018

ЦЕНА: 73000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
20.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка