DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH CITY GARDEN

ЦЕНА: 700 €

DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH CITY GARDEN


IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Karposh 3 - City Garden. Stanot e so povrshina od 107 m2 na prv kat so dva lifta. Priklucen kon gradsko parno , so prostrana dnevna soba, i otvorena kujna , dve banj i gostinsko wc, kako i tri posebni spalni sobi/ kancelarii. Se iznajmuva po cena od 700 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2905Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка