DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

ЦЕНА: 450 мкд

DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO


IMPULS AGENCIJA iznajmuva dvosoben luksuzen stan vo Centar, Debar Maalo. Stanot e so povrshina od 52m2, so golema dnevna soba, otvorena kujna i spalna soba. Kompletno moderno opremen stan so mebel i bela tehnika. So privatna garaza povrzana so lift. So 24 casoven video nadvoz. Cena za naem na stanot iznesuva 450 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2902Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018

ЦЕНА: 450 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
24.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка