TROSOBEN STAN VO KARPOSH 52 000 EUR

ЦЕНА: 52000 мкд

TROSOBEN STAN VO KARPOSH 52 000 EUR


IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Karposh 4 sproti City Mall. Stanot e so povrshina od 60 m2, na 3 kat od 4 bez lift voena zgrada. Se prodava prazen samo so vgradenite elementi i aparati vo kujnata. Raspolaga so prostrana dnevna soba, otvorena kujna i trpezarija, kako i dve spalni sobi. Se prodava po cena od 52 000 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2908Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.04.2018

ЦЕНА: 52000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
26.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка