DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM 46 000 EUR

ЦЕНА: 46000 €

DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM 46 000 EUR


IMPULS AGENCIJA prodava prostran dvosoben stan vo Aerodrom, Nova Zeleznicka. Stanot e so povrshina od 61m2, na 2 kat bez lift. raspolaga so prostrana dnevna soba so otvorena kujna i trpezarija, edna banja i prostrana spalna soba. Stanot se prodava kompletno opremen kako na slikite po cena od 46 000 eur.
Kontakt telefon Dimitar 070233 123
Shifra 2904Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018

ЦЕНА: 46000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
25.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка