MODEREN STAN VO KOZLE 120M2

ЦЕНА: 450 €

MODEREN STAN VO KOZLE 120M2


IMPULS AGENCIJA iznajmuva moderen stan/ sprat od kukja vo Kozle. Stanot e so povrshina od 120m2, na prizemje kompletno i moderno ureden. Raspolaga so golema otvorena dnevna soba so prostrana kujna, dve banji , tri spalni sobi i dva balkona. Stanot raspolaga so svoe dvorno mesto od 40m2.Cena za naem na stanot iznesuva 450 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2890Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка