TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 100m2

ЦЕНА: 370 мкд

TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 100m2


ИМПУЛС АГЕНЦИЈА изнајмува луксузно наместен дуплекс стан со стил на планинска куќа.
Се наоѓа на главната раскрсница помеѓу населбите Н.Лисиче и Аеродром,
спроти нови парк Јане Сандански.
Сместен е на 6ти спрат во зграда со функционален лифт.
Одличен поглед на Водно и околината.
Станот е сообраќајно поврзан на 3,5км од центарот на Скопје,
околу 5мин со автомобил.
Трговскиот центар ВЕРО и Бисер се наоѓаат на околу 5 мин одење, како и Универзитетот ФОН.
Во непосредна близина се наоѓаат супермаркет, аптека, кафе бар, детско игралиште и парк.
Станот е опремен со опремена кујна, Интернет, кабелска телевизија, клима, и сета потребна покуќнина...
едноставно се што е потребно за пријатен престој.
Контакт телефон Дејан 075 424 130
Шифра 2891Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018

ЦЕНА: 370 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
19.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка