MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR-UNIVERZITET

ЦЕНА: 350 мкд

MODEREN TROSOBEN STAN VO CENTAR-UNIVERZITET


IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan vo Centar- vo blizina na univerzalna . Kompletno i moderno ureden stan so povrshina od 75m2, na prv kat priklucen kon gradsko parno i obezbedeno parking mesto (podzemna garaza) Stanot raspolaga so golema dnevna soba, otvorena kujna i trpezariski del, kako i dve spalni sobi. Cena za naem iznesuva 350 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2897Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.04.2018

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
23.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка