Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava ili izdava deloven objekt vo Veles

se prodava ili izdava deloven prostor od vkupna povrsina 9000m2,istiot moze da bide i delliv soglasno potrebite.Poseduva sopstvena trafostanica,rampa za utovar i istovar.Se naoga vo poranesnata fab...

Цена:По договор

Велес
9000 m2
 

Објавен на: 22.04.2015
Impuls Agencija ima potreba od lokal vo Centar

Impuls Agencija ima potreba od lokal za potrebite na svoj poznat klient, so golemina od 40-60 m2, vo opstina Centar so prednost Bunjakovec, Debar maalo, Univerzalna sala.

Kontakt : 070-233-123 D...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2015
Ekslkuziven nov deloven objekt vo Ilinden

Sifra: R0101
Se prodava ekslkuziven nov deloven objekt vo industriska zona Ilinden. Objetot raspolaga so vnatresna povrsina od 1870m2 na 3 nivoa - izlozben salon, administrativen del kancelarii i ...

Цена:По договор

Плочки
 

Објавен на: 17.04.2015
Deloven 120 m2

znajmuvam : Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene, Ordinacija, Kakoi i za mnogu drugi dejn...

Цена:400 €

Скопје
120 m2
Ламинат
 

Објавен на: 15.04.2015
Odlicen Deloven Prostor


Iznajmuvam : Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene, Ordinacija, Kakoi i za mnogu drugi d...

Цена:400 ден.

Скопје
120 m2
Ламинат
 

Објавен на: 09.04.2015
Продавам Деловен Простор во ГТЦ - приземје

Прпдавам Деловен Простор од 157 м2во ГТЦ приземје поделен на 3 локала (52м2+80м2+25) сите се со закупци - кираџии Цена по ндоговор во зависност од квадратурата.

Цена:По договор

Скопје
157 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 07.04.2015
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА БИФШИ РАДИО БРАН, 74М2 ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ, СО ТРИ ПРОСТОРИИ, ЕДНА ТЕРАСА , НА 2./5 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, Ш. 4393

Цена:88.000 €

Скопје
74 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 06.04.2015
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО ХРОМ

ВО ХРОМ ВО БЛИЗИНА НА КАСКАДА СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ОД 25М2, СО ИЗЛОГ ПОГОДЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА,

Цена:26.600 €

Плочки
 

Објавен на: 06.04.2015
ВО ЦЕНТАР СЕ ПРОДАВА 28М2 ЛОКАЛ

ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ МЛИН БАЛКАН СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ 28М2 СО ИЗЛОГ, ДВЕ ПРОСТОРИИ И САНИТАРЕН ЧВОР, ПОГОДЕН ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ. Ш.709

Цена:25.500 €

Скопје
28 m2
Паркет
 

Објавен на: 06.04.2015
Prodazba na deloven objekt-karabina

Se prodava deloven objekt karabina tvrda gradba so vkupna povrsina 6000m2 od koi 2000m2 e objektot tvrda gradba (karabina)
- ima dostapen pat
- ima voda i struja
- cista dokumentacija so imote...

Цена:По договор

Скопје
6000 m2
 

Објавен на: 28.03.2015
MAGACIN-DRACHEVO

Продавам гр.плац 225м2,има струја,вода,одвод, на ул.Драчевска-121 во Драчево-100м од О.У.Климент Охридски,на гл.улица.со легализиран магацин 53 м2+кен киоск,6x4,со маркица 60м2,со гр.дозвола-35000е...

Цена:35.000 €

Скопје
53 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 19.03.2015

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2015
se prodava deloven prostor vo carsija

se prodavaat dukjani vo carsija pred h.Arka so vkupna kvadratura od 64m2.

Цена:По договор

Скопје
642 m2
Плочки
 

Објавен на: 06.03.2015
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО ЦЕНТАР

Ш. 704 СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО ЦЕНТАР, КАРШИ РАМСТОР, ВО БЛИЗИНА НА ПС БЕКО, 90М2, СО ИЗЛОГ, САНИТАРЕН ЧВОР, ВО БЛИЗИНА НА ОУ. „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ ДЕЈНОСТИ.
Ш. 704 /1 ВО ЦЕНТАР...

Цена:198.000 €

Скопје
90 m2
Ламинат
 

Објавен на: 04.03.2015

Цена:100.000.000 €

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.02.2015
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО ТАФТАЛИЏЕ - МЛЕЧЕН

СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ОД 42М2 ПО ИМОТЕН ЛИСТ А 45М2 ФАКТИЧКА, 3 ПРОСТОРИИ, СО ИЗЛОЗИ НА КОИ ИМА ЗАШТИТНИ МЕТАЛНИ РЕШЕТКИ , ДВА ФИЗИЧКИ ВЛЕЗА, САНИТАРЕН ЧВОР. (МОМЕНТНО СЕ КОРИСТИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКО...

Цена:51.000 €

Скопје
42 m2
Плочки
 

Објавен на: 29.01.2015
Se prodava administrativno-deloven objekt-Ilinden

Sifra: R0101
Se prodava deloven objekt vo industriska zona Ilinden, izgraden 2011 godina. Objektot raspolaga so povrsina od 1868 m2, se prostira na plac od 3360m2 od koj 750 m2 zelen pojas i 1675...

Цена:По договор

Скопје
1868 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.12.2014
TWINS house(REAL ESTATE) -TETOVO deloven prostor prodazba

delovniot prostor se naogja vo Skopje,ima 53m2 i cenata mu e povolna.celokupnata ponuda na TWINS house na web.WWW.twinshouse.com.mk

Цена:145.000 €

Скопје
53 m2
 

Објавен на: 11.12.2014
Se prodava dukan vo Leptokarija

Impuls Agencija prodava dukan so povrsina od 53m2, vo Leptokarija so pogled na Partizanska. Dukanot e pod kirija I postoi moznost kupecot da si gi zadrzi kiradziite.

Kontakt Dimitar 070 233 123

Цена:1 €

Скопје
53 m2
 

Објавен на: 08.12.2014
Deloven prostor vo blizina na Univerzalna sala

Se prodava kompletno opremen deloven prostor - kancelarii 68m2+magacin 115m2 vo blizina na Univerzalna sala.

Цена:160.000 €

Скопје
180 m2
Парно греење

Објавен на: 03.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка