Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ATRAKTIVNI DUKJANI VO STROG CENTAR

Agencija IMPULS prodava ekskluzivni dukjani na atraktivna lokacija vo strog centar.
Dukjan 1: Dukjanot e so povrshina od 25m2, se naogja vo kulite pozadi Doma na Gradeznici.
Cena: 2200eur m2

Цена:2.200 €

Скопје
4525 m2
 

Објавен на: 09.08.2016
Деловен простор од 20 м2 во Автокоманда

- Деловен простор од 20 м2 се продава или заменува за градежни материјали.
- Локација: Ул. 16-та Македонска Бригада бр. 4, локал 11.
Дуќанот се наоѓа во зградата спроти Ветеринарна амбуланта, и г...

Цена:1.200 €

Скопје
20 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 01.06.2016
Продавам деловен простор

Продавам деловрен простор во Кисела Вода кај стара рампа со квадратура 84м2. Просторот е на приземје со два санитарни јазли, чајна кујна и сопствено парно греење на струја.

Цена:83.000 €

Скопје
85 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 26.04.2016
Prodavam 30m2 do Soboren Hram-Srtog Centar

Do Soboren Hram vo strog centar prodavam 30m2 - ednosoben STAN na prizemje so prenamena za deloven prostor. Odlicen e za kancelarija, firma, ordinacija, turisticka agencija, butik, knigovotstvo.. i...

Цена:По договор

Скопје
30 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 19.02.2016
PRODAVAM DUKJAN VO TOPANSKO POLE

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR OD 18+10 M2 KOMPLETNO OPREMEN ZA FRIZERSKI SALON A MOZE I PRAZEN, VO TRGOVSKI CENTAR RAJKO ZINZIFOV.

Цена:1 ден.

Скопје
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.02.2016
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

Импулс Агенција продава деловен простор во Кисела Вода,ПОГОДЕН И ЗА ФИТНЕС САЛА;МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР ЗА ДЕЛИКАТНИ РАБОТИ ИТН..на само 10мин. пешки од центарот на градот.Просторот располага со:
-квад...

Цена:500 €

Скопје
180 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 16.02.2016
Se prodava dukan vo Kisela voda

Se prodava dukan/deloven prostor od 32 m2 vo Kisela voda, kaj Rampa, karsi Maxi D marketot. Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
32 m2
 

Објавен на: 22.01.2016
Продавам дуќан

Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќа

Цена:1 €

Виница
24 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 20.01.2016
Деловен објект од 185м2 во Радишани

Се продава деловен објект во нас. Радишани со вкупна површина од 185м2, главна просторија од 150 м2 со висина од 3,2м без столбови и дворно место од околу 430м2.
Во него веќе 9 години работи игрот...

Цена:84.900 €

Скопје
185 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 13.11.2015
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА

Продавам деловен простор / канцеларија на ул. Митрополит Теодосиј Гологанов на приземје, со површина од 38м2 на две нивоа (галерија), полу опремена, со мини кујна и санитарен чвор, надворешна безбе...

Цена:25.000 €

Скопје
38 m2
 

Објавен на: 02.11.2015
ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ

ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР ГЕВГЕЛИЈА НА II спрат со површина од 56 M2

Цена:17.000 €

Гевгелија
56 m2
Плочки
 

Објавен на: 29.10.2015
Izdavam dukan 26m2 vo Centar

Se izdava dukan vo Centar od 26m2,kaj jugodrvo do Korcagin vo ponova gradba, so parking prostor

Цена:180 €

Скопје
26 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.10.2015
КАНЦЕЛАРИИ СПРОТИ УНИВЕРЗИТЕТСКА БИБЛИОТЕКА

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СПРОТИ ЗГРАДАТА ЗА ОПЕРА И БАЛЕТ НАМЕНА ЗА КАНЦЕЛАРИИ СО ПОВРШИНА ОД 130м2(3 посебни конфорни простории,санитарен агол)5 КАТ СО ЛИФТ,ПАРКИНГ.
vo cenata ne e vkalkuliran DDV,купете...

Цена:900 €

Скопје
130 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 21.08.2015
ДЕЛ.ПРОСТОР КАЈ СОБОРЕН ХРАМ

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (КАФЕ БАР) КАЈ КИНГ БУРГЕР 37м2 . ЦЕНА СО ВКАЛКУЛИРАН ДДВ + НОТАР (нема останати трошоци)

Цена:2.000 €

Скопје
37 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.08.2015
Se prodava kafe-bistro vo strog centar so sopstvena terasa

Lokalot e 55m2 kompletno namesten, ima kujna 10m2 kompletno opremena po hasap. Terasata e 110m2 namestena I e vo privatna sopstvenost. Se naoga vo neposredna blizina na Makdonald.

Цена:160.000 €

Скопје
55 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 19.08.2015
TITAN PRODAVA G.T.C.DELOVEN PROSTOR- 78M2

NA SAMOTO SETALISTE LOKACIJA TOP SE PRODAVA DUKAN KOI ISTOVREMENO E IZDADEN NA ELITNA FIRMA SO POGOLEMA SUMA NA KIRIJA .KOJ BI GO KUPIL BI DOBIL GRATIS KIRIJASI KOJ PEDOVNO PLAKAAT KIRIJA OD NEKOL...

Цена:10.000 €

   

Објавен на: 18.08.2015
URBAN LIVING PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO VRNICE,SIMPO

VO BLIZINA NA SIMPO SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR,VISOKO PRIZEMJE

1400 EU KVADRAT

Цена:1.400 €

Скопје
38 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.08.2015
KOMPLET OPREMEN DUKAN OD 15M2 SPROTI SKOPJANKA

SE PRODAVA DUKAN NA MEZANIN VO AERODROM NASPROTI SKOPJANKA.
DUKANOT E VO POVRSINA OD 15 M2,KOMPLET OPREMEN ZA KANCELARIJA.
CENATA E ZA PRAZEN,
CENA ZA KOMPLET OPREMEN PO DOGOVOR

Цена:20.000 €

Скопје
15 m2
 

Објавен на: 16.08.2015
Deloven objekt

SE NAOGJA NA 500M OD HOTEL "Aleksandar Palas"
kaj semaforite za Prishtina. Na dve nivoa od po 90m2 i dogradba 50m2. So imoten list po noviot DUP ima markica za prizemje plus 3 kata. SE P...

Цена:По договор

Скопје
Цемент/мушама
 

Објавен на: 15.08.2015
deloven objekt

SE NAOGJA NA 500M OD HOTEL "Aleksandar Palas"
kaj semaforite za Prishtina. Na dve nivoa od po 90m2 i dogradba 50m2. So imoten list po noviot DUP ima markica za prizemje plus 3 kata. SE P...

Цена:150.000 €

Скопје
220 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 15.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка