Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

Agencija Impuls prodava deloven prostor vo Kisela Voda so povrsina od 37m2.Prostorot e vo odlicna sostojba,20m od staroto kino.
sifra:2277

Цена:1.100 ден.

Скопје
37 m2
Ламинат
 

Објавен на: 25.09.2017
Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo Aerodrom kaj poranesna slatkara stela .Kvadratura 16m2 na prizemje.1

Цена:18.000 €

16 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.09.2017
ATRAKTIVEN LOKAL VO CENTAR NA SKOPJE

Impuls agencija prodava lokal na prometna ulica vednas sproti t.c.Ramstor so povrsina od 39m2
TELEFONSKI BR:+389 70 233 123
SIFRA:2257

Цена:3.000 €

392 m2
 

Објавен на: 18.09.2017
SE PRODAVA

Itno se prodava deloven prostor na ul.Dane Krapcev 8A 1/1-1 so povrsina 23m2 Debar Maalo Skopje

Цена:19.000 €

Скопје
232 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 10.08.2017
Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor 16m2,se naoga vo Aerodrom na bul Avnoj 74,kaj poranesna slatkara stela.

Цена:18.500 €

Скопје
16 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.06.2017
ITNO SE PRODAVA DUKAN!!!

Se prodava dukan od 16m2 vo centarot na Gostivar, vo blizina na zito market i avtobuskata stanica. Dukanot e pogoden za magacinski prostor frizernica i sl.Dukanot e so imoten list. Cena po dogovor....

Цена:6.000 €

Гостивар
16 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.06.2017
Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во Кавадарци со површина од 78 м2. Има два санитарни чвора, како и магацински простор (подрум) со површина од 45 м2. Цена по договор.

Цена:По договор

Кавадарци
78 m2
 

Објавен на: 11.05.2017
PRODAVAM SHANK za picerija ,sendvicara

sank od tri dela vo dobra sostojba,vredi da se vidi 076707067

Цена:350 €

Скопје
1 m2
 

Објавен на: 30.03.2017
Se prodava dukan na odlicna lokacija

IMPULS AGENCIJA PRODAVA DUKAN SPROTI UNIVERZALNA SALA,
NA UL. 29 NOEMVRI. DUKANOT E 32.6m2, IMA TOALET I POSEBNA PROSTORIJA ZA KUJNA/MAGACIN.

SIFRA: 2057

Цена:65.000 €

Скопје
326 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 14.03.2017
Продавам Деловен простор,Канцеларија

Продавам Деловен простор,Канцеларија на ул.Митрополит Теодосиј Гологанов бр.149 влез 4 локал 7 на приземје, со површина од 38м2 на две нивоа (галерија), полу опремена, со мини кујна и санитарен чво...

Цена:30.000 €

Скопје
38 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.03.2017
Prodavam deloven prostor

Prodavam deloven prostor od 100 m2 so dvorno mesto od 500 m2.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2017
Се продава Хала

Провавам хала во Визбегово близу Еуроактива, со димензии од 300м2 и 3500м2 дворно место. Цената не е фиксна.
број- 078 660 379

Цена:40.000 €

Скопје
300 m2
 

Објавен на: 02.02.2017
Se prodava dukjan extra cena

Dukjan vo topansko pole tc rajko zinzifov 18m2 plus galerija kompletno opremen za frizernica

Цена:19.000 €

Скопје
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.02.2017
PRODAVAM DELOVEN PROSTOR

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR KARSI KATASTAR 27kv. so cist imoten list, na dve nivoa, mini kunja,WC

Цена:850 €

Скопје
2732 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.01.2017
Se prodava dukan na M.H.Jasmin Centar


Se prodava dukan vo Centar 86m2
Dukanot ima dva vleza eden od napred eden od pozadi isto taka i predna i zadna terasa
Dukanot e sega renoviran se prodava komplet so inventar ili bez

Цена:По договор

Скопје
86 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 08.01.2017
Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава дуќан во Прилеп во населба Точила, во приземје на колективна станбена зграда со квадратура од 53м2.

Цена:35.000 €

Прилеп
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.11.2016
Продавам локал кај нова железничка станица

Продавам локал во близина на нова железничка и автобуска станица, втора зграда од жел.станица кон Аеродром со поглед на булевар.Приземје 26м2+внатрешен подрум 27м2(целосно поплочен).

Цена:По договор

Скопје
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.10.2016
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR - STAN

vo centar pozadi Ramstor, na ul.Jordan Mijalkov - Zeleznicka, 55m2 so sopstven podzemen parking od 22m2 koj moze da se koristi kako magacin. Gleda na sama ulica

Цена:67.000 €

Скопје
77 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 29.09.2016
DELOVEN PROSTOR POZADI ONE

Prodavam deloven prostor od 23 m2 na prizemje, so parking, pogoden za kancelarija, zastiten so sigurnosni resetki, sopstven toalet i cajna/kujna

Цена:По договор

Скопје
23 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 12.09.2016
Се продава деловен простор во Автокоманда 150м2

Се продава деловен простор во Т.Ц Естекада, на две нивоа: галерија 100м2 вклучувајќи и две простории + тоалет, и спрат 50м2 со четири деловни простории + просторија со тоалет. Инсталиран е сопствен...

Цена:110.000 €

Скопје
150 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.09.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка