Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава

ЦЕНА: По договор

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава


Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава. Кафичот е на одлична локација во населба Лисиче, трговскиот на улица Димитар Туриманџоски со летна и зимска тераса. За подетални информации контакт телефон 077 655894.Град:
skopje
Телефон:
077 655894
Објавен на:
08.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 50 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
filip pesevski
Град:
skopje
Телефон:
077 655894
Објавен на:
08.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка