Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom

ЦЕНА: По договор

Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom


Se prodava deloven proctor od 11 m2, vo t.c.Biser naselba Aerodrom, na 1 kat so moznost za koristenje na terasata poradi odlicna lokacija.Име:
Град:
skopje
Телефон:
078337057
Објавен на:
03.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 11 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
ema
Град:
skopje
Телефон:
078337057
Објавен на:
03.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка