Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
УРБАН ЛИВИНГ ПРОДАВА ДЕЛ. ПРОСТОР ОД 45М2 КАЈ ОЛИМПИКО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ПОВРШИНА ОД 45М2 ПЛУС МАГАЦИН 81М2, СО ТРИ ПРОСТОРИИ И ТОАЛЕТ, СЕ НАОЃА ВО ТЦ ОЛИМПИКО ТАФТАЛИЏЕ 1, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, ПОГОДЕН ЗА ОРФИНАЦИЈА, АДВОКАТСКА КАНЦЕЛАРИЈА,...

Цена:45.000 €

Скопје
45 m2
Парно греење

Објавен на: 30.06.2014
Продавам деловен простор : во зграда , 23 m2 + 4 , Скопје

Продавам дуќан позади Нова Железничка станица Aerodrom, спроти Ред Кафе, реновиран со површина од 21.5м2, на фрекфрентно место. Погоден за сите намени, со сопствен тоалет и остава

Цена:По договор

Скопје
23 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.06.2014
Шатори за весеља

Екслузивни шатори за свадбе и друга весеља. Ширина од 3м до 50м без унутрашњих стубова. Једаноставна монтажа и демонтажа. Произведено у Немачкој.Директно на име купца.

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.06.2014
продавам монтажни елементи од киоск полипласт струга

Монтажни елементи киоск полипласт струга: 4 печурки, покрив, 2врати, прозорци, срани, комплет - без изолација, 16 квадрати. Размонтиран. информации Драги тел - 02 5201932 или 075 211991

Цена:По договор

Скопје
16 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 21.06.2014
Се продава кафе бар во ТЦ Буњаковец

Се продава деловен простор во ТЦ Буњаковец кафе бар во подрум / сутерен.
Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
42 m2
 

Објавен на: 19.06.2014
Se prodava kafe bar vo TC Bunjakovec

Се продава деловен простор во ТЦ Буњаковец кафе бар во подрум / сутерен.
Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
42 m2
Бродски под (патос)
Парно греење

Објавен на: 19.06.2014
PARTIZANKA - PRILEP

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD PORANESHNA PARTIZANKA. VKUPNA POVRSHINA 2500 m2, A POKRIENA POVRSHINA 380m2. POSEDUVA IMOTEN LIST.KONTAKT MILIVOJ 070308691

Цена:По договор

Прилеп
2500 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 11.06.2014
ПАРТИЗАНКА- ПРИЛЕП

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ВКУПНА ПОВРШИНА 2500 М2, А ПОКРИЕНА 380 М2. ПОСЕДУВА ИМОТЕН ЛИСТ.

Цена:По договор

Прилеп
2500 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 11.06.2014
Prodavam deloven prostor na vodno sproti drzavna bolnica

Prodavam nov deloven prostor na vodno, sproti drzavna bolnica vo mal stambeno deloven objekt.Prostorot e 48m2, so dvor od 21m2 i edno parking mesto.Pogoden e za sekakov vid na dejnost so izlog na p...

Цена:По договор

Скопје
48 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 04.06.2014
Деловен простор во Центар

Се продава деловен простор од 100м2 на улица ,Македонија, на петти спрат цена 220000 евра. тел за контакт 075/582100 име за контакт Зорица.

Цена:220.000 €

Скопје
100 m2
Ламинат
 

Објавен на: 02.06.2014
Kredit prijedlog

Mislim da vam pomoći s brzo financiranje i fiable.Je ima kapital koji će biti korišten za dodjelu posebne kredite s rokom dospijeća kratke i duge u rasponu od 5.000 € 2 milijuna € ...

Цена:1 ден.

Гевгелија
1 m2
Цемент/мушама
Парно греење

Објавен на: 24.05.2014
Deloven prostor-Prodažba

ТЦ Чаирчанка.Приземје од 27 м2,голема просторија тоалет,2 излога.Спрат изнад него, вкупно 45 м2, три канцеларији,ходник и чајна кујна.Може и посебна продажба.

Цена:90.000 €

Скопје
73 m2
 

Објавен на: 21.05.2014
Izdavam ili prodavam ducan, ili menuvam za stan

Se izdava ili prodava ducan 18 m2 na bul. Oktomvriska revolucija sproti MY MARKET.Mozna e i zamena za stan.

Цена:100 €

Куманово
18 m2
 

Објавен на: 29.04.2014
Продавам

Дукан во Градски трговски центар на 1 кат, 100 м2

Цена:По договор

Скопје
100 m2
Парно греење

Објавен на: 29.04.2014
HOTEL-RESTORAN

SE PRODAVA HOTEL-RESTORAN VO BITOLA NA PATOT ZA PELISTER, LUKSUZNO OPREMEN

Цена:250.000 €

Битола
1000 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 20.04.2014
dukjan

Dukjan sproti skoloto vo miladinovci na glavna ulica, 60m2 so 50m2 dvorna povrshina, cena 38000 eur.. Cenata ne e fiksna Itno 078675253 070219674

Цена:38.000 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 10.04.2014
Продавам деловен простор

Продавам деловен простор од 20м2 во Автокоманда до Комерцијална банка погоден за секаква намена со имотен лист


Цена:По договор

Скопје
20 m2
Парно греење

Објавен на: 09.04.2014
Se prodava Dukan

Se prodava dukan karsi City Mall so vkupna povrsina od 17m2 vo maliot trgovski centar.Cenata vazi se do pustanje vo upotreba na biznis centarot vo neposredna blizina na samiot dukan.Dukanot e renov...

Цена:17.000 €

Скопје
17 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 07.04.2014
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

ВО БЛИЗИНА НА РАМСТОР СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ПРИЗЕМЈЕ ОД 23М2 ПО ИЛ.СО ВИСИНА ВНАТРЕШНА ОД 4,70М, СО МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗВЕДЕ ГАЛЕРИЈА,СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО,Ш.671

Цена:30.600 €

Скопје
23 m2
Паркет
 

Објавен на: 31.03.2014
СЕ ПРОДАВА ХАЛА И КАНЦЕЛАРИИ ВО ВИЗБЕГОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВИЗБЕГОВО,ВО БЛИЗИНА НА ЗОНА МЕБЕЛ,ОД 2500М2, ВО НЕГО Е СМЕСТЕН ОБЈЕКТ ХАЛА ОД 1000М2 СО 7М ВИСИНА И 200М2 КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР НА ПРИЗЕМЈЕ + КАТ,ПОГОДЕН ЗА СЕРВИСНО РАБОТЕЊЕ,ПР...

Цена:450.000 €

Скопје
1200 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 25.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка