Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ВО ТАФТАЛИЏЕ - МЛЕЧЕН

СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ОД 42М2 ПО ИМОТЕН ЛИСТ А 45М2 ФАКТИЧКА, 3 ПРОСТОРИИ, СО ИЗЛОЗИ НА КОИ ИМА ЗАШТИТНИ МЕТАЛНИ РЕШЕТКИ , ДВА ФИЗИЧКИ ВЛЕЗА, САНИТАРЕН ЧВОР. (МОМЕНТНО СЕ КОРИСТИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКО...

Цена:51.000 €

Скопје
42 m2
Плочки
 

Објавен на: 29.01.2015
Se prodava administrativno-deloven objekt-Ilinden

Sifra: R0101
Se prodava deloven objekt vo industriska zona Ilinden, izgraden 2011 godina. Objektot raspolaga so povrsina od 1868 m2, se prostira na plac od 3360m2 od koj 750 m2 zelen pojas i 1675...

Цена:По договор

Скопје
1868 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.12.2014
TWINS house(REAL ESTATE) -TETOVO deloven prostor prodazba

delovniot prostor se naogja vo Skopje,ima 53m2 i cenata mu e povolna.celokupnata ponuda na TWINS house na web.WWW.twinshouse.com.mk

Цена:145.000 €

Скопје
53 m2
 

Објавен на: 11.12.2014
Se prodava dukan vo Leptokarija

Impuls Agencija prodava dukan so povrsina od 53m2, vo Leptokarija so pogled na Partizanska. Dukanot e pod kirija I postoi moznost kupecot da si gi zadrzi kiradziite.

Kontakt Dimitar 070 233 123

Цена:1 €

Скопје
53 m2
 

Објавен на: 08.12.2014
Deloven prostor vo blizina na Univerzalna sala

Se prodava kompletno opremen deloven prostor - kancelarii 68m2+magacin 115m2 vo blizina na Univerzalna sala.

Цена:160.000 €

Скопје
180 m2
Парно греење

Објавен на: 03.12.2014
Се продаваат канцеларии од 67м2 + 115м2 магацински простор

Деловниот простор се наоѓа во близина на Универзална сала

Цена:160.000 €

Скопје
182 m2
Парно греење

Објавен на: 27.11.2014
Известување до онлајн давателот

Јас сум финансиски администратор во одредена фирма заем помеѓу .Indeed ако јас се направи оваа публикација е поради тоа направени по анализа на одборот дека јас стол, 0,75% од нашите клиенти се фин...

Цена:По договор

Гевгелија
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 27.11.2014
Се продава дуќан во Мавровка

Се продава дуќан во Мавровка, на мезанин бр. 22. Дуќанот е 20м2.
Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
20 m2
Парно греење

Објавен на: 02.11.2014
Prodavam dukan 23 m2 vo Kisela Voda

Prodavam dukan 23m2 vo Kisela Voda
so sanitaren cvor i zastitna resetka
Zadna, nadvoresna, strana , miren del vo Trgovskiot centar posle
Stara rampa, za kancelarija - na prizemje.

Цена:25.000 €

Скопје
23 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.10.2014

Цена:1 ден.

Скопје
100 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.10.2014
Se prodava deloven prostor, 74m2-Centar

Sifra: N0134
Se prodava deloven prostor vo Centar, kaj katolicka crkva, vo nova zgrada. Prostorot raspolaga so 74m2, 2 prostorii, 1 toalet na 2 kat.
Cena: 1100 evra/m2 + DDV

Цена:1.100 €

Скопје
74 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 01.10.2014
Dukan vo Centar na Kumanovo

Vo centar na Kumanovo na ul Treta Makedonska brigada do restoran Rim- Pariz se prodava dukan ili izdava( deloven prostor ) od 20 kvadrati pogoden za delovna kancelarija, advokatska kancelarija, not...

Цена:500 €

Куманово
20 m2
 

Објавен на: 25.09.2014
Se prodava deloven prostor vo centar

Se prodava delove prostor od 56m2 vo zgradite na gradski dzid vo centar kaj dom na gradeznici so poseben vlez vo zgradata.

Цена:По договор

Скопје
56 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 02.09.2014
Prodavam dukjan

Prodavam kompletno opremena mesarnica vo naselba Aerodrom

Цена:50.000 €

Скопје
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 02.09.2014
DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN NOV D.PROSTOR VO CENTAR

Agencija Domik prodava 3 sob. 85 m2 ekskluziven d.prostor na 1 kat vo nova gradba, - sifra 43736
Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana tel z...

Цена:По договор

Скопје
85 m2
 

Објавен на: 01.09.2014
продажба и изнајмување на дуќан во Куманово

Во центарот на Куманово на улица Трета Македонска Бригада до ресторанот Рим Париз се продава или издава дуќан деловен простор од 20 квадрати погоден за канцеларија, адвокатска канцеларија, нотар, ...

Цена:По договор

Куманово
20 m2
Паркет
 

Објавен на: 22.08.2014
POVOLNO se prodava DUKAN

Dukan vo starata bitolska carsija...13mkv ..PRVA ZONA

Цена:25.000 €

Битола
13 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 15.08.2014
Prodavam kancelarija Karpos 3

Prodavam kancelarija Karpos 3

Цена:10.000 €

Скопје
24 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 11.08.2014
Ducan se prodava 15m2

Se prodava ducan karsi Ramstor,zgrada na Kozjak,sreden so kluc na raka,so sopstveno wc

Цена:1.300 €

Куманово
Плочки
 

Објавен на: 06.08.2014
SE PRODAVA DUKAN

Se prodava dukan ( prizemje + kat ) vo starata prilepska carsija na vlezot od gradskiot pazar.
Dukanot ima lift i toalet.
Cena po dogovor.

Цена:По договор

Прилеп
35 m2
Плочки
 

Објавен на: 28.07.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка