Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
нуди во peer-to-peer кредитирање

нуди во peer-to-peer кредитирање


И се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши на ќор-сокак кој предизвика банките, преку отфрлање на ваш...

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 05.08.2017
Реализација на вашиот финансирање на проектиВие треба заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши на ќор-сокак кој предизвика банките, преку отфрлање на вашите датотеки апликација за заем. Ние сме гр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.07.2017
Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo izgradena 2001, pozadi Neptun, so povrsina od 1037m2, 320m2 kukja. Prostoriite moze da se koristat za ziveenje, no i kako delovni prostorii. Greenje na parno so kotel ...

Цена:239.999 €

   

Објавен на: 12.07.2017
Deloven prostor

Se prodava deloven prostor 87 + 80 = 167m2, Bul. Avnoj, Aerodrom Skopje.Cena 128.000,00 Eur

Kontakt 078/338-581

Цена:128.000 €

   

Објавен на: 10.07.2017
Kuka so deloven prostor vo Vizbegovo

Se prodava kuka so deloven prostor i garazi so povrshina od 200 m2 i vkupna povrshina na placot 800 m2.Lokacijata na kukata e na kacanicki pat vo industriskata zona Vizbegovo.

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2017
Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor 16m2,se naoga vo Aerodrom na bul Avnoj 74,kaj poranesna slatkara stela.

Цена:18.500 €

   

Објавен на: 27.06.2017
HITNO

se prodavaad dva dukani po 21m2 so toalet ,eden do drug (moze i zaedno i posebno),Visina na dukanite 5met.na visoko prizemje.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.06.2017
ITNO SE PRODAVA DUKAN!!!

Se prodava dukan od 16m2 vo centarot na Gostivar, vo blizina na zito market i avtobuskata stanica. Dukanot e pogoden za magacinski prostor frizernica i sl.Dukanot e so imoten list. Cena po dogovor....

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 14.06.2017
Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во Кавадарци со површина од 78 м2. Има два санитарни чвора, како и магацински простор (подрум) со површина од 45 м2. Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.05.2017
Заем \ пари

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
нудат заеми меѓу особено сериозни и многу брзо 48heur

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
понуда за заем помеѓу особено сериозни и чесни - Форум

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
КРЕДИТ ПОНУДА НА ИНДИВИДУАЛНИТЕ БРЗО

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 02.05.2017
Сериозни нудат заеми меѓу поединците 72heur

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
заем понуда сериозно и

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
заем понуда сериозно, а особено

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
понуда за заем и сигурен 72 среќа

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
Pret понуда 48 среќа

Здраво

Со цел да се инјектираат пари во безбедна активности и постојаната грижа на поврат на капиталот, финансиски структура нуди капацитети за да се подобри услови.
Капитал: Неограничен

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.05.2017
заем помеѓу особено кредитни

Здраво дами и господа.
Ние сме една финансиска институција која обезбедува заеми меѓу поединците сериозни и сигурни за сите оние кои имаат потреба.
Ние им даде кредити кои се движат од € 100...

Цена:10 €

   

Објавен на: 01.05.2017
понуда за заем

Здраво господа.Ние сме една финансиска институција која нуди заеми меѓу поединците сериозни и сигурни за сите оние кои имаат потреба.Ние грант Одење заеми од $ 15.000 до $ 20.000.000 по многу прифа...

Цена:10 €

   

Објавен на: 01.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка