Se Prodava !!!

ЦЕНА: 1 €

Se Prodava !!!


Se prodava od 300m2 so devloven prostor od 61m2 so celosna dokumentacija.Se naoga vo N.Goce Delcev (Skopsko Pole) na samata ulica,moze da se vidi vo sekoe vreme.

Kontakt broevi za informacii:
071-275-361 Zaki
071-275-928 RisteИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071-275-928
Објавен на:
31.10.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 300 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Riste Pejkov
Град:
Skopje
Телефон:
071-275-928
Објавен на:
31.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка