Deloven prostor vo Tocila

ЦЕНА: 1 €

Deloven prostor vo Tocila


Se prodava deloven prostor vo Tocila na glavna ulica na prizemje 21m2 so moznost za proshiruvanje za +10m2 so sanitaren chvor i cist imoten list. Za povekje informacii javete se na 072 246 104 - BiljanaГрад:
Prilep
Телефон:
072246104
Објавен на:
12.04.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Biljana Radevska
Град:
Prilep
Телефон:
072246104
Објавен на:
12.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка