Домашна помош и грижа за стари лица

ЦЕНА: 96000 мкд

Домашна помош и грижа за стари лица


Барате легитимен заем? Уморни од потрага по кредити и хипотеки? Дали сте одбиени од вашата банка? Дали ви треба заем за чистење на вашите долгови / сметки? Потоа, нивната финансиска траума е завршена, тие нудат заеми во висина од 5.000 € 10.000.000 € со каматна стапка од 2%. Јас сум уверен и сигурен, можам да им помогнам на вашите проекти и финансиска поддршка. Ако сте заинтересирани молам контактирајте ме. Е-пошта: annebonetta@gmail.comИме:
Град:
Pleven
Телефон:
0698741254
Објавен на:
02.02.2018

ЦЕНА: 96000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bonetta Anne
Град:
Pleven
Телефон:
0698741254
Објавен на:
02.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка