Se prodava dukan

ЦЕНА: По договор

Se prodava dukan


se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarijaИме:
Телефон:
077595050
Објавен на:
12.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 14 m2

Контакт

Име:
Kristijan
Телефон:
077595050
Објавен на:
12.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 16.10.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 29.04.2019
Se prodava ednosoben stan

Se prodava ednosoben stan,vo Gevgelija,vo blizina na noviot Gradski pazar,se naoga na 6ti sprat,zgradata e bez lift

Цена:По договор


Објавен на: 19.06.2018
Se prodava Niva

Se prodava niva vo Veles vo selo Izvor na samiot pat kaj sto se razdvojuva za Izvor i Bogomila info na tel 077-576-481 i 078-512-863

Цена:2 EUR


Објавен на: 10.03.2016
Se prodava OPEL Astra GL 1.7 TD

Se prodava OPEL Astra GL 1.7 TD vo odlicna sostojba. Voziloto e redovno servisirano i cuvano vo garaza.Dizel e,i ne trosi mnogu. Cena po dogovor! Lice za kontakt Kosta 075 579 016

Цена:По договор


Објавен на: 04.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка