ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 42М2 - КАРПОШ

ЦЕНА: 1 €

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 42М2 - КАРПОШ


Се продава деловен простор 42м2 во Карпош 2, во кулите спроти Гранд Престиж. Бесплатен паркинг пред дуќанот. Лесен пристап. Внатре има 3 засебни простории (чекална и 2 посебни канцеларии), чајна кујна и тоалет-бања. Во непосредна близина има балетско студио, пошта, ресторани Канцона, Чашка, бензинска пумпа итн., а на 200м ВЕРО и Хотел ТТЦ Гранд Плаза. Просторот е целосно реновиран од корен. Сменето е се, од излози, внатрешна инсталација (електрика и водовод), плочки, комплетно нова бања-купатило, надворена фасада итн. Моментално е издаден на период од 3 години. Одлична можност за превземање на закупник и враќање на инвестицијата.

Цена 1390e/M2..
За повеќе инфо јавете се на 076 330 057.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076330057
Објавен на:
06.04.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
/ /
Град:
Skopje
Телефон:
076330057
Објавен на:
22.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка