For Sale Brand New Apple iPhone X 256GB

ЦЕНА: 350 мкд

For Sale Brand New Apple iPhone X 256GB


mphoneltd@hotmail.com
mphonesltd1@gmail.com

Whatsapp : +2349062213417
Skype Id : 09062213417

We are registered and legitimate electronics dealer
Entrepreneur of the sale of mobile phones, laptops, cameras,
Video camera, plasma TV, LCD, musical instruments, etc.
Our products are new sealed box manufacturers. Transport and deliver
anywhere in the world, 2-3 days after purchase. We use a reliable
courier service such as FedEx, UPS and DHL

PROMO SELL! PROMO SELL! ! PROMO SELL! ! !

Buy 3 units and get 1 unit free.
Buy 5 units and get 2 units free including shipping.
our products are brand new (mobiles are unlocked) with complete
accessories and it comes with 18 months international warranty and 8 months return policy

Apple iphone 8 256 GB …..$350
Apple iPhone X 256GB ……..$350
Apple iPhone 7 256GB … $ 300


Samsung Galaxy C9..............$400
Samsung Galaxy S8 Plus ………… $350
Samsung Galaxy S8 64GB ………… $ 300

IPad Pro Wi-Fi, 32 GB … $ 300
IPad Pro Wi-Fi + Cellular 128GB – $ 350

PlayStation 3 …$150
PlayStation 4 …$200

How To Purchase . E-mail or Conatcts Via

Whatsapp : +2349062213417
Skype Id : 09062213417

mphoneltd@hotmail.com
mphonesltd1@gmail.comОбјавен на:
14.03.2018

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
14.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка