Se otstapuva kafich vo Kapishtec

ЦЕНА: 1 €

Se otstapuva kafich vo Kapishtec


Se otstapuva veke ureden, delumno razraboten kafic vo Kapishtec. Lokalot e tematski ureden, 40 m2 so nadvoreshen prostor od 20tina kvadrati.

Lokalot se naogja na ulica Kozara 68, sproti Zavod za Rehabilitacija.

Cena po dogovor.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
079236241
Објавен на:
09.05.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vladimir
Град:
Skopje
Телефон:
079236241
Објавен на:
02.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка