Се продава Деловен Простор во ГТЦ 120м2

ЦЕНА: 120000 €

Се продава Деловен Простор во ГТЦ 120м2


- 120m2
- сопствено ладење и греење
- сопствен тоалет и кујна
- мини магацин / остава
- ГТЦ сутерен, точно пред автобуската станица

Погодно за:
- продажен салон
- канцеларии
- маркет
- филијала / банка
- казино / кладилница

Дополнителна опрема
- комоди
- санитарии
- припрема за аларм и камериИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070231393
Објавен на:
09.03.2021

ЦЕНА: 120000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Lazar
Град:
Skopje
Телефон:
070231393
Објавен на:
09.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка