Продажба на деловен простор во нас.Автокоманда

ЦЕНА: 21500 €

Продажба на деловен простор во нас.Автокоманда


Деловен простор кој се наоѓа на адреса ул. 16та Македонска Бригада бр.6/2-7, локал 7 од 20 м2. Деловениот простор е на високо приземје под зграда, празен, опремен со подни плочки, голем излог, санитарии,парно греење, во нас.Автокоманда, неупотребуван.Град:
Skopje
Телефон:
075344630
Објавен на:
28.01.2021

ЦЕНА: 21500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Biljana Cvetanovska
Град:
Skopje
Телефон:
075344630
Објавен на:
28.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка