Деловен простор на продажба

ЦЕНА: 1000 €

Деловен простор на продажба


➡По повод празниците Унија Клуб ви дава единствена прилика да го купите вашиот деловен простор по неповторлива цена од само 1.000 € м2 + ДДВ.
❗Комплексот располага со различни квадратури кои што се идеални за:
➡Фризерски салон
➡Козметички салон
➡Бутик
➡Салон за мобилни телефони
➡Фото студио
➡Продавница за слатки
➡Гифт шоп
➡Цвеќара
➡Канцеларии и тн.
Започнете го вашиот бизнис на идеална локација во модерниот и уникатниот трговски центар на Комплекс Илинден❗Град:
Скопје
Телефон:
070268121
Објавен на:
15.03.2021

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ненад Јаневски
Град:
Скопје
Телефон:
070268121
Објавен на:
15.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка