Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Lerpenje Plocki

lepenje na plocki,granit,mermer vo vasite domovi i delovni prostorii postavuvanje na ramni podlogi vodovod i elek.instalacii profesionalno kvalitetno.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.03.2015
Profesionalno lepenje na plocki

Profesionalno lepenje na plocki...javete se ke se dog

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.03.2015
Reducir za tipli za beton

Reducir za tipli za beton se koristat za fasadi so
stiropol vo slucajov 10ka moze i za 5ka stiropol
za da moze da se montira nastresnica i drugi
konstrukci 070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.10.2014
pvc,vrati i prozorci,kovani ogradi,gelenderi,dekorativen kamen.

mestenje na sekakov vid kovana ograda mnogu eftino i kvalitetno.

Цена:35 €

Велес
 

Објавен на: 08.09.2014
Keramidi

Prodavam dobro zacuvani keramidi

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 29.06.2014
STOPNI ZA PLIN KAPACINA

Stopni za plin kapacina za rezevar razni modeli i golemini izrabotka na strug .po vasa zelba
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.05.2014
Dizel LOMBARDINI

Lombardini dizel vgraduvame na gradezni masini
vibro ploci valaci pumpi za polivane
odrzuvane na istite .
kontakt ile 070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 25.04.2014
SERVIS I ODRZUVANE

Lombardini dizel vgraduvame na gradezni masini
vibro ploci valaci pumpi za polivane
odrzuvane na istite .
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.04.2014
LED PANEL 12W

TEL:075 919 258 šalji SMS !!!


Напон : 230V

Цена:25 €

Велес
 

Објавен на: 08.03.2014
Gredi tabli za pokriv

prodavam gredi okrugli i tabli azbesni rebrasti dobro socuvani

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.09.2013
PVC - Stolarija

PVC-Stolarija Vrati,prozorci, blindor vrati , garazni vrati,vnatresni vrati od Germanski materijali.

Napomena; pred da vgradite pvc dograma pobarajte ponudi od povece firmi i izberete gi najdobrite.

Цена:7 €

Велес
 

Објавен на: 17.05.2013
DIJAMANSKO SECENJE,BUSENJE IKRSENJE BETON,CIGLA,ASFALT

Сечеме,бушиме,кршиме секаков вид на бетон, цигла, асфалт,отварање врати,прозори и др.informacii na tel 071 327 706 ili 071 327 707/ 078 327705/078 327 706

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка