Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам каца!

Продавам каца со димензии: висина 44 cm, газар со дијаметар 37,5 cm и горен отвор со дијаметар од 27 cm,
погодна за етно украс или употреба.
Цена 1500 ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
Reducir za cisterna plasticna

Reducir za cisterna plasticna
zavrsno so 3/4 vodovodciski
navoj .
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 21.10.2014
Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovoseni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, krusa, krusi, praski, praska, kajsija, kajsii, cresa, cre


Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovoseni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, sliv...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошни садници аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизли, боровница, брусница, и др.

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошни садници аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, капини, рибизл...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Овошен расад расадник садници орев лешник бадем аронија гоџи бери пауловнија јаболка круша слива праска

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници за повеке на страната на www.agroklasik.mk
овошен расад расадник садници орев лешник бадем аронија гоџи бери пауловнија ј...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
sadnici godji beri godzi beri rasad

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
sadnici godji beri godzi beri rasad

Цена:300 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Овошен расад аронија меланокарпа I-класа прифакање 100%

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
Овошен расад аронија меланокарпа I-класа прифакање 100%

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasad aronija melanokarpa sadnici prifakanje 100%

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
rasad aronija melanokarpa sadnici prifakanje 100%

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
гоџи бери расадник садници

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
гоџи бери расадник садници

Цена:300 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Лиценциран овошен расадник АГРОКЛАСИК

Расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошни садници од типот аронија ореви лешници бадеми костени јаболки праски цреши круши сливи кајсии вишни капини малини пибизли дренки пауловнија гоџи бе...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasadnik agroklasik sadnici aronija sadnici lesnik rasad aronija rasad lesnik sadnici lesnici rasad lesnici

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
rasadnik agroklasik sadnici aronija sadnici lesnik rasad aronija ra...

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasadnik agroklasik sadnici orev sadnici badem rasad orev rasad badem sadnici orevi sadnici bademi rasad orevi rasad bademi

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
rasadnik agroklasik sadnici orev sadnici badem rasad orev rasad bad...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
овошен расадник агрокласик садници аронија расад аронија садници лешник расад лешник садници лешници расад лешници

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
овошен расадник агрокласик садници аронија расад аронија садници ле...

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
расадник агрокласик расад орев расад ореви садници орев садници ореви расад бадем расад бадеми садници бадем садници бадеми

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници од I-класа за повеке на страната на www.agroklasik.mk
расадник агрокласик расад орев расад ореви садници орев садници оре...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosen sadden material od: aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, krusa, krusi, praski, praska, kajsija, kajsii,

Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosen saden material od: aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sli...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
расад расадник садници расадници рибизла пауловнија малина капина капини малини гоџи бери цреша цреши киви аронија пауловниј орев ореви лешник лешници бадем бадеми круша круши слива сливи праска праски дрен

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници за повеке на страната на www.agroklasik.mk
расад расадник садници расадници рибизла пауловнија малина капина капини малин...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasadnikagroklasik aronija rasadnik.mk rasadnikaronija aronija makedonija sadnici makedonija rasadnik makedonija

Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosen sadden material od: aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sl...

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasadnik lesnik.mk ovosen rasadnik aronija lesnici makedonija rasad makedonija rasadnik.mk

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, ка...

Цена:130 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
rasadnik godzi beri.mk godji beri makedonija sadnici godzi beri rasad godji beri.mk

Лиценциран овошен расадник агрокласик ви нуди секаков вид на овошен саден материјал од : аронија, гоџи бери, ореви, бадеми, лешници, јаболки, сливи, круши, праски, кајсии, цреши, вишни, малини, ка...

Цена:300 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
продажба на сертифицирани овошни садници овошен расад мк овосни садници македонија овошен расадник

Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.07.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка