Sadnice borovnice, rasadnik Agrimatiko, AVALA, Beograd

ЦЕНА: По договор

Sadnice borovnice, rasadnik Agrimatiko, AVALA, Beograd


Sadnice borovnice, rasadnik Agrimatiko, AVALA, Beograd.
Sistemi za navodnjavanje, vreće od agrotekstila, treset, strucno savetovanje i briga o zasadu - sve na jednom mestu! Rezervacija sadnica direktno iz rasadnika, sadnice na stanju cele godine.
Tel. +381658801988, +381654555525
Web sajt: sadniceborovnice.com
Објавен на:
06.06.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
06.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка