Sadnice borovnice - sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje

ЦЕНА: 3 €

Sadnice borovnice - sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje


Sadnice borovnice 350 dinara, sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje.
Sistemi za navodnjavanje, vrece od italijanskog agrotekstila.
Dodjite kod nas u rasadnik i vidite sta kupujete.
Tel. +381658801988 , +381654555525
Web sajt www.sadniceborovnice.comОбјавен на:
13.09.2020

ЦЕНА: 3 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
13.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка