Лук високого квалитета из Русије на продају

ЦЕНА: 165 €

Лук високого квалитета из Русије на продају


Лук продајемо на велико директно из складишта на фарми у Волгоградској области у Русији.
Доступна оцена:
Манас (5+) у мрежама од 30-35 кг.
Одличан квалитет. Лук је сув, није труо, добро се чува.
Цена: 165 евра / 1000 кг.
Пружамо све потребне документе.
За сва питања, контактирајте WhatsApp / Viber
+79012789375


We sell onions in bulk directly from a farm warehouse in the Volgograd region, Russia.
Available grade:
Manas (5+) in nets of 30-35 kg.
Excellent quality. Onions are dry, not rotten, well stored.
Price: 165 € / 1000 kg.
We provide all the necessary documents.
For all questions, please contact WhatsApp / Viber
+79012789375Име:
Град:
Volgograd
Телефон:
+79012789375
Објавен на:
30.11.2020

ЦЕНА: 165 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ivan Ivanov
Град:
Volgograd
Телефон:
+79012789375
Објавен на:
30.11.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка