Продажба на нива

ЦЕНА: 10 мкд

Продажба на нива


Нивата се наоѓа во општина Чучер Сандево, поточно во близина на селото Глуво Бразда. Нивата е со големина од 2484м2.Град:
Skopje
Телефон:
078447265
Објавен на:
03.09.2022

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Симона Nana
Град:
Skopje
Телефон:
078447265
Објавен на:
03.09.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка