Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам лешници

Продавам лешник во лушпа.Телефон за контакт 078 219 438

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 21.02.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 10.02.2018
Zajam ponuda izmedu osobito

kredite iz 2000. i EURO 500.000 EURO
izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 2% . preteur.dobos@gmail.com
whatsapp:+4915735982864
Viber:+4915735982864

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.02.2018
Husvarna

Husvarna motor e vo odlicna sostojba
Za pomala cena ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 07.02.2018
Posebno ob koncu leta praznicno priložnost!

zdravo
Sem posojilodajalec med posamezniki in dajem kredita za vse Osebi, ki potrebuje sredstva. Sem tudi investirajoin posojil med posamezniki vseh vrst. Sem ponudbo kreditov Kratkorocno, srednje...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.01.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 €

   

Објавен на: 13.01.2018
Аронија

Продавам садници аронија две и три годишни со многу развиен коренов систем,цената на две годишен садник е 150 ден додека пак на 3 годишен е 180 ден а пак за поголеми количини може да се договориме ...

Цена:150.180 ден.

   

Објавен на: 11.12.2017
Продавам Киви

Продавам Киви

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2017
Drvo na Zivotot-Palmi

Poveketo se golemi no ima i mali- Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.11.2017
Мед и лекови

Мед - 250 денариДив лук - 250 денариМаст за изгореници - 500 денариМедот лечи од воспаление на плуќа, исто така лечи и од рак.Дивиот лук е многу добар да се конзумира додека имате вирус или имате п...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.09.2017
Лактофризер и Еднореден Силажер

Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)

Цена:3.200 €

   

Објавен на: 20.09.2017
Aronija Nero – sertifikovane sadnice


Sertifikovane sadnice Aronije Nero, imamo u ponudi sadnice stare dve i tri godine. Trogodisnje sadnice radjaju odmah prve godine. Sa nasim sadnicama ostvarujete pravo na subvenciju drzave za sadn...

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.09.2017
Americka visokozbunasta borovnica – sadnice

Americka visokozbunasta borovnica, sertifikovane dvogodisnje i trogodisnje sadnice od 350 do 400 dinara.
Web sajt: www.sadniceborovnice.com
Telefoni: +381658801988; +381654555545

Цена:3 €

   

Објавен на: 27.08.2017
Aronija Nero - sertifikovane sadnice

Sertifikovane sadnice Aronije Nero, imamo u ponudi sadnice stare dve i tri godine. Trogodisnje sadnice radjaju odmah prve godine. Sa nasim sadnicama ostvarujete pravo na subvenciju drzave za sadni ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 26.08.2017
ПРИРОДЕН ПЛАНИНСКИ МЕД-ПЧЕЛАРСТВО ЧОРБИЌ

Се продава природен планински мед.
Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба планина во атарот на село Крани на преспанско езеро.
Надморска висина 870 м,богата планинска ливада и дабова шума.
Се ...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 18.08.2017
Prodavam sveza aronija

Prodavam svezo nabrana kvalitetna aronija
odgledana Ohridsko, na malo i na golemo. Cenata za nad 5 kg po dogovor.

Цена:180 ден.

   

Објавен на: 01.08.2017
Sadnice - americka visokozbunasta borovnica

Americka visokozbunasta borovnica, sertifikovane dvogodisnje i trogodisnje sadnice od 350 do 400 dinara.
Web sajt: www.sadniceborovnice.com
Telefoni: +381658801988; +381654555545

Цена:3 €

   

Објавен на: 29.07.2017
Americka visokozbunasta borovnica - sadnice

Americka visokozbunasta borovnica, sertifikovane dvogodisnje i trogodisnje sadnice od 350 do 400 dinara.
Web sajt: www.sadniceborovnice.com
Telefoni: +381658801988; +381654555545

Цена:2 €

   

Објавен на: 08.07.2017
Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на д...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.06.2017
Rakija

Prodavam EXTRA Berovska RAKIJA Od modri slivi I toa 50 stepeni180denari litro I 45 STEPENI 140denari litro

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.06.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка