ПРОДАЖБА НА ГОЏИ САДНИЦИ

ЦЕНА: 200 мкд

ПРОДАЖБА НА ГОЏИ САДНИЦИ


Продажба на гоџи садници, сертифицирани со ин витро технологија произведени.
Тип на садник 4-ка.
Садниците се пет годишни и во добра вегетативна форма.
Локација Волково, Ѓорче Петров.
Лице за контакт Горан.Град:
Skopje
Телефон:
075463386
Објавен на:
18.04.2021

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marko Goranov
Град:
Skopje
Телефон:
075463386
Објавен на:
18.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка