Prodavam JABOLKA prva klasa / Selling APPLES first class

ЦЕНА: По договор

Prodavam JABOLKA prva klasa / Selling APPLES first class


Prodavam JABOLKA prva klasa, sortI crven delishes i muco, vo golemi kolicini.
Lokacija - Prespa, Makedonija.
Kontakt mob. Krste 00389 70399400 (viber).Selling APPLES first class. Red ajdared and Muco I big quantities.
Location – Prespa, Macedonia.
Contact mob. Krste 00389 70399400 (viber)Име:
Град:
Resen
Телефон:
070399400
Објавен на:
30.09.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Krste
Град:
Resen
Телефон:
070399400
Објавен на:
30.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка