Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sadnice borovnice – sadnice sorte Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice – Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od ...

Цена:3 €

   

Објавен на: 22.12.2018
Rakija

Se prodava 90 litri domashna rakija 50 vol. % alkohol. Cena odlicna.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.11.2018
Sadnice borovnice –Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice – Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od ...

Цена:3 €

   

Објавен на: 11.11.2018
Vrece od agrotekstila za sadnju voca

Vrece od agrotekstila za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca. Vrece su sivene sa 100% poliester koncem i agrotekstil cini 700ky jedinica UV stabilnosti sto ga cini najkvalitetnijim materij...

Цена:2 €

   

Објавен на: 11.11.2018
Финансии директно од нас


Нашата понуда е за поединци и професионалци.
Со цел да ви помогнеме да се справите со вашите итни и непредвидени трошоци, ние имаме можност да ви дадеме кредити без кредитна истрага и со многу а...

Цена:20 €

   

Објавен на: 23.10.2018
Prodavam jabolka crven delises i muco na golemoo!!!

Prodavam jabolka crven delises i muco na golemoo!!!
Info - 071467030

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.10.2018
Sadnice borovnice - sadnice Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice - Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od 350 d...

Цена:3 €

   

Објавен на: 21.10.2018
Vrece od agrotekstila

Vrece od agrotekstila za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca.
Vrece su sivene sa 100% poliester koncem i agrotekstil cini 700ky jedinica UV stabilnosti sto ga cini najkvalitetnijim materijalo...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.10.2018
Помош и брзо финансирање за 48 часа

Нудам парични заеми од 2000 до 110.000.000,00 € на сите луѓе кои можат да ме отплаќаат со каматна стапка од 2,5% годишно
- Заем за финансирање
- Заем за недвижнини
- заем за автомобил

Цена:14 ден.

   

Објавен на: 18.10.2018
TIKVI PECHENKI

Prodavam tikvi pechenki.Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.10.2018
ПОМОГНИ ЗА СИТЕ ПАРИ ПРОБЛЕМИ

Нема повеќе грижи за вас, бидејќи сум на располагање за сите ваши пари проблеми од 1000 € до 10 000 000 € до 2,5% од каматата година според бараниот износ. За сите ваши пари потреби, не д...

Цена:5 €

   

Објавен на: 14.10.2018
Supstrat za borovnicu i Vrece od agrotekstila

Vrece od agrotekstila i Supstrat za borovnicu. Treset idealne granulacije i kiselosti 4.5pH za sadnju borovnice. Vrece od agrotekstila zapremine 47I, platno UV stabilno i otporno na vremenske uslov...

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.10.2018
semenska pcenica

семенска пченица

Цена:26 ден.

   

Објавен на: 06.10.2018
Sadnice borovnice u saksiji


Sadnice borovnice od 3 godine u saksiji od 2.5L, zbunaste, 80-100cm, vise grana, sertifikovane.
Od sorti na stanju Duke i Bluecrop. Cena 470din sa PDV-om.
Web sajt: www.sadniceborovnice.com

Цена:4 €

   

Објавен на: 05.10.2018
AKCIJA Sadnice borovnice dvogodisnje

AKCIJA Sadnice borovnice dvogodisnje, sertifikovane, 1.6L saksija. Zbunaste, 40-50cm visine, od sorti na stanju imamo Duke i Bluecrop. Promotivna cena 352din sa PDV-om.
Web sajt: www.sadniceborovn...

Цена:3 ден.

   

Објавен на: 05.10.2018
Sadnice borovnice od 3 godine u saksiji

Sadnice borovnice od 3 godine u saksiji od 2.5L, zbunaste, 80-100cm, vise grana, sertifikovane. Od sorti na stanju Duke i Bluecrop. Cena 470din sa PDV-om.
Web sajt: www.sadniceborovnice.com
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.09.2018
AKCIJA Sadnice borovnice dvogodisnje, sertifikovane

AKCIJA Sadnice borovnice dvogodisnje, sertifikovane, 1.6L saksija. Zbunaste, 40-50cm visine, od sorti na stanju imamo Duke i Bluecrop. Promotivna cena 352din sa PDV-om.
Web sajt: www.sadniceborovn...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.09.2018
Vrece od agrotekstila i Supstrat za borovnicu

Vrece od agrotekstila i Supstrat za borovnicu. Treset idealne granulacije i kiselosti 4.5pH za sadnju borovnice. Vrece od agrotekstila zapremine 47I, platno UV stabilno i otporno na vremenske uslov...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2018
Sadnice borovnice iz rasadnika

Sadnice borovnice sorti Duke i Bluecrop, dvogodišnje i trogodišnje sadnice na stanju tokom cele godine. Sertifikat i sva prateca dokumentacija za dobijanje subvencija, pomoc pri sadnj...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.09.2018
Oвошни садници

Нудиме многу високо квалитетни садници од овошни дрвја (јаболка, круши, сливи, кајсии, цреши, цреши, праски) со документи и извадоци од Србија.
Viber WhatsApp Телефон: +381631944345

Цена:65 ден.

   

Објавен на: 11.09.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка