Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PALMI - Podarok za 8-mi Mart

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА 8-ми МАРТ
Продавам палми сорта Washingtonia Filifera и Phoenix Canariensis а цените се од 300 до 1200 денари во зависност од големината.
!!! Сликите се од 18.02.2017.
!!! След...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2017
bademi, afion seme -mak

se prodava bademi ne krseni 50kg 100den 1kg i afion seme plavo 99posto cisto 130den 1kg

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 17.02.2017
Rezervacija sadnica malina polka za prolecnu sadnju

Rezervacija sadnica malina polka za prolecnu sadnju je u toku, pored standardnih sadnica imamo u ponudi i kontejnerske sadnice. Sadnice su zdrave i dobro razvijene, jak korenov sistem.
www.sadnice...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.02.2017
Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. U ponudi imamo vise sorti od kojih najzastupljenije sorte Duke i ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 10.02.2017
Prodaja sadnica - sadnice voca, sadnice cveca, sadnice cetinara..

Za Vašu baštu, vrt, dvorište, velika ponuda sadnica voca, cveca, cetinara ... sadnice kumkvata, pomorandže, kivija ili cetinari i ukrasno žbunje, stubasto i patuljasto voce ......

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.02.2017
Sadnice Aronije, dvogodisnje i trogodisnje

Aronija sertifikovane sadnice, dvogodisnje i trogodisnje. Zbunaste, 3-4 grane, daju rod odmah prve godine. Cena 150din .
Web sajt: www.aronijamarket.com
Telefon: +381658801988

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.02.2017
Sadnice borovnice

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. U ponudi imamo vise sorti od kojih najzastupljenije sorte Duke i ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 03.02.2017
Aronija, sertifikovane sadnice

Aronija sertifikovane sadnice, dvogodisnje i trogodisnje. Zbunaste, 3-4 grane, daju rod odmah prve godine. Cena 150din .Web sajt: www.aronijamarket.com Telefon: +381658801988

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.01.2017
Sadnice americke visokozbunaste borovnice

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. U ponudi imamo vise sorti od kojih najzastupljenije sorte Duke i ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 26.01.2017
Sadnice americke borovnice

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. U ponudi imamo vise sorti od kojih najzastupljenije sorte Duke i ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 19.01.2017
Продавам јачмен и пченица

Продавам јачмен и пченица

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.01.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.01.2017
prodavam orevi

prodavam cisteni orevi okolu 20kg

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 05.01.2017
ОРГАНСКИ АНАСОН

Продавам 100% органски анасон одгледуван на Конечка Планина.

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 21.11.2016
заем Понуда и финансирање на 2%

Нема повеќе да се грижи за вас, сега, бидејќи јас сум тука да ви помогнат. Дали сте знаеле дека многу луѓе во светот сакате да се постигне многу проектот може да создаде илјадници работни места, но...

Цена:10 €

   

Објавен на: 20.11.2016
Sadnice borovnice, sadnice aronije, sadnice lesnika, sadnice kalemljenog oraha, sadnice maline

Sadnice borovnice, aronije, lesnika, kalemljenog oraha, maline i ostale vocne sadnice. Sertifikovani rasadnik sa dugogodisnjim iskustvom, sve sadnice poseduju dokumentaciju i fitosanitarna uverenja...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.11.2016
Sadnice maline Polka - sertifikovane sadnice

Sadnice maline Polka, zasad sadjen sertifikovanim sadnicama. Garancija prijema i kvaliteta, pomoc pri podizanju i odrzavanju zasada. Sadnice prve klase, zasticene od bolesti , dugogodisnje iskustvo...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.11.2016
Природна лозова ракија - lozova rakija 51% alc

Природна домашна ракија, сопствено производство. Може да се проба во секое време.
Наполнета во флаши по ваш избор.

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 02.11.2016
Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke borovnice

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. U ponudi imamo vise sorti od kojih najzastupljenije sorte Duke i ...

Цена:2 €

   

Објавен на: 29.10.2016
Tepih trava -TRAVNJAK ZA 1 DAN

Travnjak za 1 dan! ! !
Cena formiranja travnjaka tepih travavom vec od 4 evra po m2 ! ! !
Cena samo tepih trave vec od 2 evra po m2 u zavisnosti od potrebne kvadrature!!!
Najbrzi i najlaksi ...

Цена:4 €

   

Објавен на: 25.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка