Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
CAURI ZADNO TRKALO MOTORCIKAL VO MOTODOMINIK VELES

CAURI ZADNO TRKALO MOTORCIKAL VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES

INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 29.04.2015
Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway

Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава...

Цена:800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 25.04.2015
PLASTIKI ZA MODELITE BAOTIAN KOPIJA NA APRILIA - MOTODOMINIK

PLASTIKI ZA MODELITE BAOTIAN KOPIJA NA APRILIA VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44; 21 22 48
Mob: 077/550-644

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
NAJGOLEM IZBOR NA ZMIGAVCI ZA SKUTERI I MOTORCIKLI

NAJGOLEM IZBOR NA ZMIGAVCI ZA SKUTERI I MOTORCIKLIVO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44
Mob:077/550-644
E-mail:info@motodominik.mk

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
NOVA WEB STRANA WWW.MOTODOMINIK.MK

POGLEDNETE JA NOVATA WEB STRANA NA MOTODOMINIK VELES VO KOJA KE NAJDETE GOLEM IZBOR NA SKUTERI I MOTORCIKLI KAKO I REZERVNI DELOVI OD SOPSTVEN UVOZ SO VISOK KVALITET I NISKI CENI.
INFORMACII NA:
...

Цена:1 €

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
GOLEM IZBOR NA RETROVIZORI VO MOTODOMINIK VELES

GOLEM IZBOR NA RETROVIZORI ZA SKUTERI I MOTORCIKLI
VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.

INFORMACII NA:

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
PUMPI ZA BENZIN ZA SKUTERI I MOTORCIKLI VO MOTODOMINIK

PUMPI ZA BENZIN ZA SKUTERI I MOTORCIKLI VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44
Mob:077/550-644

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
LAMELA SO FEDERCINJA 50cc 4T VO MOTODOMINIK VELES

LAMELA SO FEDERCINJA 50cc 4T VO MOTODOMINIK VELES.

INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
SEDISTE ZA SKUTER YY50QT-28/JJ50QT-22 RY8

SEDISTE ZA SKUTER YY50QT-28/JJ50QT-22 RY8
VO SALONOT NA MOTODOMINIK VO VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
HONDA NH 125 LEAD 100 Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan

Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од ...

Цена:2.600 ден.

1994
Велес
 

Објавен на: 03.04.2015
Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T KEEWAY AEROX KYMCO two stroke motor oil YAMAHA APRILIA PIAGGIO GILERA DERBI

Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ...

Цена:600 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 02.04.2015
Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY KYMCO GLANZ NIMEKS SIDE STAND GY6 50 125 150

Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY

може да се одбере должина: А=20cm / B=24cm / C=26cm
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или пр...

Цена:350 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
Regleri 7 zici YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ REGULATOR RECTIFIER 7 WIRE

РЕГЛЕР 12V (7 кабли) 3 жолти се во 1 џек + 4 (црвена, црна, зелена, бела) се во друг џек. Одговара на кинески скутери YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ
Имаме на лагер, може да се купи ...

Цена:750 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095

Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts...

Цена:1.100 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
PAR Retrovizori DERBI GP1 50 125 250 M10 ↻↺ OEM 00G04614921 BACK MIRRORS 00G02213671 OPEN RACE 2006 2007 2008 2009

ПАР Ретровизори Derbi GP1 50 125 250 навој M10 ↻↺ OEM: 00G04614921 / 00G02213671
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: ...

Цена:1.600 ден.

2007
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
Визир KAWASAKI ZX6R ZX636 2005-2008 DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN CLEAR TRANSPARENT

Визир KAWASAKI ZX6R / ZX636 2005-2008 CLEAR TRANSPARENT DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN WINDSHIELD
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата В...

Цена:3.200 ден.

2006
Велес
 

Објавен на: 24.03.2015
Stator namotki kalemi QINGQI 200 enduro super moto GENUINE SUZUKI PARTS OEM 32101-05300 32101-20E00

Stator namotki kalemi QINGQI 200 / GENUINE SUZUKI PARTS

Статор (калеми) надворешен дијаметар 93mm / внатрешен отвор 35mm / излегуваат жици (3 жолти) + 2
Имаме на лагер, може да се купи веднаш о...

Цена:2.800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
Bandazi MT2.50X10 GY6 BAOTIAN BT49QT-9 ecobike HAMACHI CENTAR JONWAY YY50QT-6 GLANZ NIMEKS Yiben YB50QT-3 front rear wheel rim

YIYING Benzhou YY50QT-8 Baotian BT49QT-9 ecobike Jonway YY50QT-6 Zhongneng ZN50QT-11 Yiben YB50QT-3 HAMACHI CENTAR NIMEKS GLANZ TUMOPAR FOSTI
alu wheel rim GY6
Имаме на лагер, може да се купи вед...

Цена:1.600 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
Klipovi za APRILIA SR50 DiTech Iniezione- METEOR PISTON® PC1767000 piston kit клип карики болц осигурачи

APRILIA SR50 DiTech - METEOR PISTON® со 2 карики, 12mm болц и осигурачи. Made in Italy
Имаме на лагер Ø41mm, Ø41.5mm, Ø42mm, Ø42.5mm, Ø43mm може да се купи в...

Цена:1.950 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
Top Case SHAD SH26 kufer za motor skuter HONDA PIAGGIO KYMCO YAMAHA X-MAX SYM

Куфер Top Case SHAD SH26 (Made in Spain) Изработен од мека-квалитетна пластика, со него има основа-постоње, шрафови за монтажа и 2 клуча. Лесно вадење и ставање на мотор со 1 потег. Како што е на с...

Цена:3.200 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка