Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Душеци за детски креветчиња и работно биро

Продавам 2 душека за детски креветчиња купени од Симпо и работно биро од чисто дрво

Цена:4.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.09.2017
Prodavam kompet spalna i rabotno biro

Prodavam komplet spalna - komodi, ogledalo, dva plakara, dupli krevet so dusek i rabotno biro. .Cena po dogovor

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 07.06.2017
Baram garnitura ORIOLIK (kako vo serijata "Pozoriste u kuci")

Bram garnitura Oriolik kako od serijata "Pozoriste u kuci". Za cena ke se dogovorime

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 01.04.2016
Продавам 2 лустерa!

Продавам два одлично сочувани лустери со стандардни грла E27:
цена 1200 ден за двата (еден 600 ден.).
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
MEBEL PO MERKA

DIZAJN I IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA ENTERIER !!! 078 / 231 - 557

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.06.2015
PROIZVEDUVAM METALNI RAFTOVI

METALNI RAFTOVI ZA SIROKA NAMENA

Цена:1.890 ден.

Велес
 

Објавен на: 01.06.2015
sobna vrata

Dimenzii: sirina290, visina210
cenata ne e fiksna

Цена:3.200 ден.

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
sobni vrati

Se prodavaat sobni vrati
vrata1 dimenzii: sirina 95, visina 1500l
vrata2 dimenzii: sirina 105, visina 205 cena 1700
se prodavaat zaedno, a moze i posebno

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
IZRABOTKA I PRODAZBA NA TABURETKI

IZRABOTUVAM TABURETKI SO EKO KOZA PO VASHA ZELBA SO LOGOA I IMINJA,TABURETKITE SE IZRABOTENI OD OPLEMENETA IVERKA LESONIT SUNGER VO POVEKE FORMI I DIMENZII ZA KAFICI I BAROVI GARANCIJA ZA KVALITET ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.01.2015
IZRABOTKA OD MDF(MEDIJAPAN), DRVO I DR.: ORNAMENTI NA VRATNICINJA NA MEBEL, VRATI, NA STOLBOVI, KUTII ZA VINO, KUTII ZA NAKIT, IZVEDBITE SE SO CNC MASINA

IZRABOTKA OD MDF(MEDIJAPAN), DRVO I DR.: ORNAMENTI NA VRATNICINJA NA MEBEL, VRATI, NA STOLBOVI, KUTII ZA VINO, KUTII ZA NAKIT, IZVEDBITE SE SO CNC MASINA

Цена:10 €

Велес
 

Објавен на: 28.11.2014
regal

Dimenzii
Visina 200
Sirina 250
Dlabocina 55

Цена:6.700 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.11.2014
regal

Dimenzii:
visina 200
sirina: 250
dlabocina: 55

Цена:6.700 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.11.2014
mala masa + tepih

Dimenzii na masa: 100x50
Dimenzii na tepih: 400x200
Moze i posebno

Цена:3.200 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.10.2014
regal za vo hodnik

Dimenzii:
Sirina: 120
Visina:200
Dlabocina:30

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.10.2014
regal

Dimenzii:
visina 200
sirina: 250
dlabocina: 55

Цена:8.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.10.2014
Mala masa

Dimenzii 105x50
masata e dobro zacuvana

Цена:1.700 ден.

Велес
 

Објавен на: 14.09.2014
Regal

Regalot e vo dobra sostojba, socuvan

Цена:8.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 14.09.2014
prodavam komoda od cisto drvo

komoda od drvo racno lakirana vo odlicna sostojba so komodata odi i garderober koj ne ena slikava isto od cisto drvo i masicka za tv i sistem....se zaedno 15000

Цена:15.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 01.09.2014
fotelja od simpo

fotelja od simpo mnogu udobna,dosta zacuvana...

Цена:1.800 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.05.2014
izrabotka na mebel po poracka

Izrabotuvame kujni komodi plakari so lizgacki vrati detski sobi...po merka.od plocesti materijali 'iverka medijapan agt vrati...informacii na 070-963-799 ili na fb.davev-mebel@t-home.mk

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.02.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка