Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam

Prodavam trosed cena 5000 denari, dvosed cena 4000 denari, fotelja cena 2000denari, Kilim cena1000 denari, stolici PO 200 denari Informacii NA tell 076464864

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.04.2018
Мајстоρ

Мајстоρ вρшам попρафκа на вашиот мебел. Κујни плаκаρи све од мебел јавете се ќе се договоρиме

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 25.04.2018
Polovni vrati i prozori- Eftino

Prodavam polovni prozori i vrati, bez kasi, zacuvani, izvadeni zaradi renoviranje. Cena po dogovor

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
Продавам мијалници

Продавам 2 мијалника со чизма по цена од 1000 ден за еден. Доколку ги земете двата има место за договор. Користени се само неколку месеци. Тел. за контакт 076/465-504

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 17.04.2018
Се продава гарнитура во одлична состојба по најповолна цена со ГРАТИС уште една маса

Се продава гарнитура за дневна соба во одлична состојба. Гарнитурата содржи тросед, двосед, фотеља, табуретка и масичка од квалитетна иверица со стакло. Троседот е со механизам за расклопување и ис...

Цена:550 €

   

Објавен на: 13.04.2018
Половни,добро зачувани алуминиумски прозорци и врата

Се продаваат половни и одлично зачувани алуминиумски прозорци/врата (бела боја, со две стакла) и тоа:
- Прозорец (шибер) со димензија 215cm x 125cm. Цена - 5500 ден.
- Прозорец (шибер) со димензи...

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 13.04.2018
izrabotka na kujni komodi plakari

facebook kristijan mebel

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.04.2018
Кожна гарнитура

Се продава добро очувана кожна гарнитура и масичка , Карпош1 тел 070/352 468

Цена:500 €

   

Објавен на: 10.04.2018
Prodavam

Prodavam nov detski krevet so dusek 150*70,i dva isti lusteri 070659147

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 06.04.2018
Garnitura

Prodavam polovni trosed, dvosed i fotelja od Simpo

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 06.04.2018
Trosed, dvosed, fotelja

prodava trosed dimenzii 190x160 pusten , vkupna sirina so stranicite 185cm. dvosed 190x100 pusten, vkupno so stranici sirina 130cm. i fotelja. se prodavaat site tri za 8000 denari

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 02.04.2018
Гарнитура за седење

Се продава гарнитура (тросед, двосед и фотелја) во одлична состојба. Троседот е со механизам на спуштање.

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 28.03.2018
Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija!!!

Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2.000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.Me Kontaktirati podaci: E-mail: sanchezaline24@gmail.com/Whatsapp ...

Цена:60.000.000 €

   

Објавен на: 26.03.2018
prodavam koristen namestaj

Prodavam kozna garnitura cena 18000 denari, trosed dvosed fotelja moze i posebno, trosed klik klak cena 3000 denari, trpezariski stolici 7 sekoja PO 300 denari tell 076464864

Цена:23.100 ден.

   

Објавен на: 25.03.2018
Prodazba na mebel

Prodazba na trepezariska masa so 4 stola od ratan drvo. Trosed i 2 fotelji i 2 klub masi izraboteni od ratan drvo.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 22.03.2018
ПРИРОДЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН

Изработка на плочки од природен бел мермер,травертинска буња (повеќе бои и нијанси),природен сив камен и др.Димензиите можи да се направат по ваша желба.
Изработка на мермерни и гранитни окапници,...

Цена:15 €

   

Објавен на: 19.03.2018
Garnitura

Se prodavaat trosed dvosed i fotelja vo mnogu sochuvana sostojba. Dvosedot i trosedot imaat mehanizmi za spushtanje. Cena 15 000

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 19.03.2018
2 Fotelji i trosed

Foteljite se skoro voopshto i ne koristeni, plateni se okolu 34 000,
a sega gi prodavam po 4 000 den. edna.

Trosedot e so ist stil, isto taka ne e koristen i go prodavam po cena od 8000 den.

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 16.03.2018
masi i stolici

* Prodazba na masi i stolici na golemo i malo
* Proizvodstvo na mebel od site plocesti materjali
* Izrabotka na kujni od masivno drvo
* Izrabotka na kujni od medijapan i iverka so 3d proekcija

Цена:21.990 ден.

   

Објавен на: 12.03.2018
Се продава гарнитура

Тросед,двосед и фотеља
Контакт тел. 071/224-184
070/211-916

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 10.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка