Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TV komoda INTERO

ТВ комода од ФормаИдеале, ИНТЕРО, со отворени полици.
Користена, во одлична состојба.

Ширина 169,5 cm

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 28.03.2019
PRODAVAM BIRO I KREVET SO FIOKA

se prodava agolno biro za dve osobi
dolzina 225
visina 75
edna strana 60 druga strana 100

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 26.03.2019
Prodavam klub masa

Prodavam klub masa oblozena so eko koza i zastitno staklo. Dimenzii 140x60cm, visina 49cm. Cenata e 3500 mkd.

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 14.03.2019
Трпезариски столици, мини фрижидер и бебешко креветче

Продавам комплет од 6 трпезариски столици со маса, одлично очувани. Цел комплет само 3000 денари

Продавам одлично очувано бебешко креветче од масивно дрво (купено 200еур) со антиалергиски душек ...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 04.03.2019
prodavam masicka od medijapan dobro socuvana

trkalezna masicka od medijapan odlicno socuvana

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 20.02.2019
prodavm mala masicka od medijapan dobro socuvana

trkalezna mala masicka od medijapan mnogu dobro socuvana

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 18.02.2019
Krevet , Dushek i Biro

1.Krevet od iverka so vgradena natkasna od stranata. Koristen edna godina .Dimenzii 200 x 95 x 34 .
Cena 5000 denari

2.Dushek( Nautilus )proizvoden od Simpo so dzepno jadro (dzepno pruziranje) ...

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 30.01.2019
KLUB masi 55x55 kafe masa

prodavame masi od Ikea crni beli a ima i druga boja
novi neotpakuvani i sekako nekoristeni cena samo 650 denari

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 29.01.2019
Se prodava 2 troseda i dvosed

Se prodavaat 2 trosedi i dvosed

071905908

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 26.01.2019
Продавам единечни кревети 190x90

Продавам единечни кревети со димензии 190x90.
Цена на еден кревет со душек – 50 €.
Подигнување од нас. Железара, со ваш превоз.

Цена:50 €

   

Објавен на: 24.01.2019
Изработка на кујни ,плакари со лизгачки врати,детски соби...

Изработка на кујни, плакари со лизгачки и обични врати, детски соби, кревети , ТВ комоди, клуб маси...Професионално и одговорно.

Цена:8 ден.

   

Објавен на: 05.12.2018
Mebel za detska i dnevna soba po povolna cena

Продаваме мебел по поволна цена во одлична состојба:
- Два троседи 190x70 (со механизам за спуштање 190x115)
- Единечен кревет со димензии: 200x90
- Работно биро

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.11.2018
Продаваме 4 работни бироа

Продаваме 4 работни бироа, во одлична состојба, малку користени.
Бироата се од италијанско производство, купени од Леснина.
Димензии: 160 х 90 х 75 см.
Цена: 200 ЕУР по парче. (800 ЕУР за сите ч...

Цена:200 €

   

Објавен на: 31.10.2018
Fotelja na pustanje

Se prodava fotelja na pustanje.

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 25.10.2018
Net – Prodaja online shop

Kvalitetna polovna i nova roba iz inostranstva, nameštaj, tehnika, odeća i još mnogo toga na online prodavnici .
Dostava na teritoriji cele Srbije.
Brza i jednostavna registracija ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.10.2018
Дрвени рекламни паноа

Изработувам дрвени рекламни паноа
Подобрете го вашиот бизнис и бидете забележани од минувачите преку вашите мениа,промоции, попусти итн.
Погодни за бурекџилници, пицерии, ресторани, кафе барови, ...

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 21.10.2018
Трпезариска маса и столици

Трпезариска маса и столици дрво кожа 90х150 см

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2018
Mebel

Prosavam kujna koristena

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 06.10.2018
"Dormeo Aloe Vera Plus" dushek

"Dormeo Aloe Vera Plus" dushek koristen edna godina. Dushekot e odrzhuvan, vo odlichna sostojba. Golemina: 160x200.

Цена:200 €

   

Објавен на: 30.09.2018
Biro rabotna masa

ITNO I MNOGU POVOLNO
Biro za kancelarija ili detska soba so mehanizam za izvlekuvanje za tastatura. Cresa boja.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка