Продавам мебел

ЦЕНА: По договор

Продавам мебел


Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.
Трпезариски столици шест.
Сите предмети се во одлична состојба.Град:
Кичево
Телефон:
075528722
Објавен на:
29.03.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Влатко
Град:
Кичево
Телефон:
075528722
Објавен на:
29.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка