Бараме столари и монтери со искуство

ЦЕНА: По договор

Бараме столари и монтери со искуство


Бараме столар и монтер со искуство за работа во столарска работилница за плоцест материјалГрад:
Skopje
Телефон:
070 398 846
Објавен на:
01.07.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marjan Filipashik
Град:
Skopje
Телефон:
070 398 846
Објавен на:
23.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка